Προς το περιεχόμενο

Έκτακτο: ο Tom Anderson σταματά την παραγωγή κιθαρών...


The Genius Loci

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο αυτο ο Tom Anderson σταματά την παραγωγή κιθαρών.....στην Αμερικη και τη μετεφερε στην Ελλαδα.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

blue, ο Kaiser κάνει πολλές τέτοιες "παρουσιάσεις". Δεν ξέρω αν παίρνει την άδεια των κατασκευαστών ή όχι.

 

Αν ξέρεις κάτι τέτοιο, πάσο. Απλά είδα οτι uploader στο συγκεκριμένο ήταν ένα forum.

 

Κατά τα άλλα (ακόμα) κι εγώ δεν μπορώ να τον ακούω, αλλά δεν με πειραζει καθόλου που παίζει με ακριβές κιθάρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ.

 

Όποιος κατάφερε να δει πέρα από το 2ο λεπτό, για μένα είναι ήρωας, πρέπει να παρασημοφορηθεί και το nick του να προβάλλεται για 1 μήνα στην προμετωπίδα του Noiz.

 

To ειδα ολο! Θες να σου πω το στορυ? ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει λυση........παρτε αφοβα εμενα με επιασαν και το ειδα ολο.Ασε οτι βγαζεις και νοημα σε αυτο που θελει να πει.

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Lexotanil

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Κατά τα άλλα (ακόμα) κι εγώ δεν μπορώ να τον ακούω

το γεγονος οτι βλεπεις τα δικα μου ολοκληρα να το εκλαβω σαν θετικο μηνυμα ή να αρχισω να προβληματιζομαι? ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Alexander Dumble απ'όσο έχω ακούσει ασχολείται τώρα με... όπλα (δίκανα, καραμπίνες και τέτοια).  :o

Χμμμ... όπλα ε; Μήπως πρέπει να ανησυχήσουμε...? Έχει κάτι στο μυαλό του ο big Alex?

 

Φαντάζομαι τη νεα σειρά ''Dumble Tube Sniper Rifle'' που εκτός απο μεγαλυτερη ακριβεια στη διοπτρα προσφερουν και καλυτερο grip στις οπλοασκησεις.

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με μένα το ίδιο συμβαίνει με τον Κάιζερ. Εννοώ πως μπορώ να πω πως ακούω σχεδόν τα πάντα (όχι σε στυλ "δε με πειράζει" αλλά ενεργά), και ανάμεσα σε αυτά μερικά ας πούμε δύσκολα (ή και φαγκένταμπαουτιτ) για το καθημερινό αυτί, αλλά κάπου εκεί η λογική σταματάει και αρχίζει η προδιάθεση για μεταμόσχευση νεφρού από τα γέλια. Αν και σημειώνω πως είχα διαβάσει παλιότερα πως και γνωστός βιρτουόζος είναι, και έχει το σεβασμό πολλών διάσημων συναδέλφων και φίλων του...

 

Για τον Ντάμμμπλ είχα διαβάσει κάπου παλιά πως εξακολουθεί να φτιάχνει ενισχυτές κάπου στην Αμερική, αλλά χαλαρά (πχ. κανένα 6μηνο για μια παραγγελία), με πληροφορίες από στόμα σε στόμα, μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας και το ίντερνετ, και τρώγοντας μικρά τρωκτικά για πρωινό. Βέβαια, αν όλα αυτά ήταν αλήθεια, λογικά θα είχαν βγει λεπτομέρειες στην επιφάνεια, και νέοι Dumbles σε δημοπρασίες και Ebay...

 

Παρεπιπτόντως, δεν είναι εντελώς αδύνατο να βρει κάποιος έναν Dumble και να παίξει. Για Ευρώπη δεν ξέρω, αλλά στην Αμερική υπάρχουν μερικά στούντιο που μπορείς να τους νοικιάσεις για ηχογράφηση. Για παράδειγμα το Ultrasound στην Νέα Υόρκη συνήθως έχει 2-3, ανάμεσα σε μια εκπληκτική συλλογή από άλλους πανάκριβους και σπάνιους ενισχυτές. Μάλιστα, δε νομίζω πως έχουμε ανοίξει ποτέ κάποιο drool thread για το στούντιο αυτό...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου