Προς το περιεχόμενο

Έκτακτο: ο Tom Anderson σταματά την παραγωγή κιθαρών...


The Genius Loci

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγαλη μορφη ο Henry Kaiser. Εχει και ένα αλλο φοβερο βιντεο (ή μινι φιλμ καλυτερα!) που χωριζεται σε 8 10λεπτα parts οπου αναλυει τις τεχνικες και το rig του παρεα με τον ... Alexander Dumble.

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οφφ τόπικ, ως προς την φωτό του manosx.

index.php?action=dlattach;topic=191909.0;attach=34505

On topic: πειράζει που ο άνθρωπος παίζει 'αντισυμβατικά' με τέτοια κιθαράκλα? or am I missing the point (again) ?

the-dar-monday-9.jpg.9c19d1b91e975c7ab80c060f2c13aa97.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On topic: πειράζει που ο άνθρωπος παίζει 'αντισυμβατικά' με τέτοια κιθαράκλα? or am I missing the point (again) ?

 

Η απάντηση είναι "Ναι". Αλλά σε ποια από τις δύο ερωτήσεις;  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη μορφη ο Henry Kaiser. Εχει και ένα αλλο φοβερο βιντεο (ή μινι φιλμ καλυτερα!) που χωριζεται σε 8 10λεπτα parts οπου αναλυει τις τεχνικες και το rig του παρεα με τον ... Alexander Dumble.

Όντως, αυτό θυμήθηκα κι εγώ...

 

 

...το οποίο όπως με τον Κάιζερ που έκανε τον Άντερσον να σταματήσει να φτιάχνει κιθάρες, δείχνει πάλι τον Κάιζερ σαν την αιτία που ο Ντάμμμπλ σταμάτησε να φτιάχνει ενισχυτές.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το "λάθος" στο βιντεάκι είναι οτι εμφανίζεται ως παρουσίαση κιθάρας. Την περίπτωση να μην το ανέβασε ο ίδιος ως κάτι τέτοιο το έλαβαν υπόψη οι σχολιαστές του youtube?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ νομίζω εξηγεί πως προέκυψε το προσωπικό του στύλ... :-\

 

 

 

ΟΚ.

 

Όποιος κατάφερε να δει πέρα από το 2ο λεπτό, για μένα είναι ήρωας, πρέπει να παρασημοφορηθεί και το nick του να προβάλλεται για 1 μήνα στην προμετωπίδα του Noiz.

 

Ομολογώ (και το είχα κάνει και σε άλλο thread που είχα ανοίξει για τον Kaiser) ότι δεν διαθέτω τα νοητικά/καλλιτεχνικά εφόδια να εκτιμήσω αυτό που κάνει. Τουλάχιστον στα περισσότερα που έχω ακούσει (όσο τα κατάφερα). Γιατί άκουσα και κάποια δικά του που μου φάνηκαν ενδιαφέροντα, ίσως άλλες φάσεις ή άλλες παράλληλες δραστηριότητες; Το συγκεκριμένο thread είναι προφανώς χιουμοριστικό και μάλλον για Π.Χ.

 

blue, ο Kaiser κάνει πολλές τέτοιες "παρουσιάσεις". Δεν ξέρω αν παίρνει την άδεια των κατασκευαστών ή όχι.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...το οποίο όπως με τον Κάιζερ που έκανε τον Άντερσον να σταματήσει να φτιάχνει κιθάρες, δείχνει πάλι τον Κάιζερ σαν την αιτία που ο Ντάμμμπλ σταμάτησε να φτιάχνει ενισχυτές.

 

Ο Alexander Dumble απ'όσο έχω ακούσει ασχολείται τώρα με... όπλα (δίκανα, καραμπίνες και τέτοια).  :o

 

Χμμμ... όπλα ε; Μήπως πρέπει να ανησυχήσουμε...? Έχει κάτι στο μυαλό του ο big Alex?

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου