Προς το περιεχόμενο

Αγορά μπάσου από το ebay


vagiosap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζω κιθάρα και πλήκτρα. Θέλω να κάνω , σε αρχικό στάδιο, ηχογράφηση τα δικά μου τραγούδια στο pc (έχω το sonar) σε στυλ heavy - death metal. Επομένως μου λείπει ένα ηλεκτρικό μπάσο για να μπορέσω να συνθέσω την ρυθμική μου βάση. Το budget μου κυμαίνεται το πολύ στα 300 euro, επομένως νομίζω η αγορά καινούριου μπάσου σε αυτά τα λεφτά θα είναι χαμηλής ποιότητας. Έψαξα στο ebay και βρήκα ενδιαφέροντα πραγματάκια αλλά ψιλοκωλώνω. Δεν ξέρω σε τι κατάσταση θα μου έρθει. Έχει αγοράσει κανένας μεταχειρισμένο όργανο από το συγκεκριμένο site; Πώς μπορώ να ελέγξω το ποιόν του πωλητή; Επίσης δεν γνωρίζω τι παίζει με τα μεταφορικά έξοδα, πιθανούς εκτελωνισμούς κτλ

 

ΥΓ: Αν κάποιος έχει να μου προτείνει κάποιο καλό μπάσο σε αυτά τα λεφτά ας το κάνει please. Είμαι σχετικά άπειρος για μπάσα και δεν γνωρίζω σχεδόν τίποτα, αλλά σίγουρα προτιμώ κάτι καινούριο, να έχω την εγγύηση, να ξέρω που θα απευθυνθώ αν είναι κάτι χαλασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου