Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για Jackson JS32T RHOADS IR


Zografos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια θελω να μου πειτε αν αυτη η κιθαρα ειναι καλη http://www.thomann.de/gr/jackson_js32t_rhoads_ir.htm

Τα τραγουδια που παιζω ειναι απο Metallica, Megadeth....

Θελω να μου πειτε αν ειναι καταλιλη πια τα μειωνεκτηματα και πια τα μειωνεκτιματα και γενικοτερα αν αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμβανοντας υπ'οψην το "υφος" της ερωτησης θεωρω πως δεν ξερεις γενικοτερα γιατι μπορει να ειναι καλη η κακη η καθε κιθαρα.Παμε λοιπον...

Η κιθαρα ειναι τιμια...οπως ΟΛΕΣ οι κιθαρες...ειτε κανουν 200 ειτε 2000 ευρω...με ολες μπορεις να παιξεις καλα και ασχημα...

Η συγκεκριμενη ειναι μια αρκετα καλη επιλογη σε αυτα τα χρηματα και παιρνεις και μουρατο σχημα...

Μεγαλυτερο προσον αυτης της κιθαρας ειναι το 12-16 compound radius κατι που δε το βρισκεις σε κιθαρες τετοιας τιμης...

Θα κανεις τη δουλεια σου λοιπον για αρκετο καιρο αλλα αν αποφασισεις ν'ασχοληθεις λιγο πιο ενεργα με το "αθλημα" εσυ ο ιδιος θα ζητησεις κατι καλυτερο...οχι για να παιζει καλα η κακα...γιατι θα θελεις παραπανω πραγματα οπως καλυτερη ποιοτητα κατασκευης,καλυτερους μαγνητες κοκ...

Εμενα προσωπικα μου αρεσει,ειμαι και ποζερος,για πρωτη κιθαρα θα τη τσιμπαγα...

Απο ενισχυτη πως παμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι η πρωτη μου κιθαρα εχω μια Ibanez GRG-170DX-BKN και εναν ενισχυτη MArshall MG15FX

Tην Ibanez την πηρα για να ξεκινησω εκτος και αν ειναι τοσο καλη που δεν ηξερα οτι ειναι για να ξεκινισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράτα την Ibanez ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΖΕΙ , κράτα το μπακίρι και πάρε αργότερα πολύ καλό ενισχυτή.

 

 

 

Στη χειρότερη βάλε έναν άλλο πίσω μαγνήτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι η πρωτη μου κιθαρα εχω μια Ibanez GRG-170DX-BKN και εναν ενισχυτη MArshall MG15FX

Tην Ibanez την πηρα για να ξεκινησω εκτος και αν ειναι τοσο καλη που δεν ηξερα οτι ειναι για να ξεκινισεις

 

ενα ενα μας τα λες...

σκεψου το και μονος σου...

εχεις μια κιθαρα που κανει 240Ε...

και θελεις να παρεις μια καλυτερη που κοστιζει 266...

Χρειαζεται περαιτερω αναλυση...?

Οτι ειπε ο κυριος με το μπουζουκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου