Προς το περιεχόμενο

Ασύρματο σύστημα για κιθάρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψήνομαι φέτος το καλοκαίρι να μαζέψω λεφτά για ένα ασύρματο σύστημα.Έχω σκοπο να δώσω γύρω στα 250 ευρώ.Έχετε υπόψη κάτι αξιόλογο σε αυτήν την τιμή ή πρέπει να τα σκάσω χοντρά;; :lol:

 

Βρήκα κάποια μοντέλα αλλά δεν ξέρω αν είναι ποιοτηκά(όσο μπορεί να είναι σε τέτοια τιμή βέβαια)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω κι εγω να σε συμβουλεψω σε κατι το οποιο θα ειναι η καλυτερη λυση τιμης -αποδοσης.παντως παλιοτερα εψαχνα κι εγω για τετοιο συστημα , και μου&δημιουργηθηκε η αποψη στο μυαλο ,οτι χανει σε αποδοση το σημα της κιθαρας (ποιοτικα) με ενα ασυρματο.ειδικα αν εχεις και λαμπατο ενισχυτη.

παντως αν απο αλλες γνωμες αποδειχθει το αντιθετο , τοτε ενδιαφερει και μενα αμεσα στην ιδια κατηγορια τιμης.em.icon.wink.png&&&

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να δώσεις αυτά τα λεφτά και να πάρεις ασύρματο δεν θα είναι και κάτι καλό, ούτε καν κάτι μέτριο.

Εγώ θα σε συμβούλευα με αυτά τα λεφτά να πάρεις κάτι ποιο πρακτικό για σένα και τον ήχο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ δεν είμια κιθαρίστας, ούτε έχω ψάξει ιδιαίτερα το θέμα. Απλά ένας φίλος πήρε εδώ και λίγο καιρό αυτό το σετάκι και είναι πάρα πολύ ικανοποιημένος! Για να το δοκιμάσει, ηχογραφούσε από το control room με την κιθάρα και τον πομπό με τον δέκτη και τον ενισχυτή στο recording room και όλες τις πόρτες κλειστές! Και βέβαια, δεν έχανε καθόλου σήμα, ούτε και χάλαγε η ποιότητα του ήχου του. Απλά μια πρόταση από πράγματα που έχω δει...

 

Υ.Γ. Sorry για το link αλλά στο site της εταιρίας δεν μπόρεσα να βρω το συγκεκριμένο σετάκι. :oops:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο θα ηταν καποιος που ξερει να γραψει και καποια πραγματα για το τι πρεπει να προσεξουμε,hz, συνδεσεις, αλλοιωσεις ηχων και λοιπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ δεν είμια κιθαρίστας' date=' ούτε έχω ψάξει ιδιαίτερα το θέμα. Απλά ένας φίλος πήρε εδώ και λίγο καιρό αυτό το σετάκι και είναι πάρα πολύ ικανοποιημένος! Για να το δοκιμάσει, ηχογραφούσε από το control room με την κιθάρα και τον πομπό με τον δέκτη και τον ενισχυτή στο recording room και όλες τις πόρτες κλειστές! Και βέβαια, δεν έχανε καθόλου σήμα, ούτε και χάλαγε η ποιότητα του ήχου του. Απλά μια πρόταση από πράγματα που έχω δει...

 

Υ.Γ. Sorry για το link αλλά στο site της εταιρίας δεν μπόρεσα να βρω το συγκεκριμένο σετάκι. :oops:

 

Και εγω εχω ακουσει καλα λογια για το AKG .....θα τσεκαρω και εγω και θα σου πω!

 

Πολυ καλή περίπτωση φαίνεται.Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω περι τούτο θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα :D να μας πει.

 

Thanks!! :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω το Rexer VR 200 kai ειμαι υπερευχαριστημενος....ουτε ταξι..ουτε ραδιο ακουω....συμφωνα με καποια παλαιοτερα ποστ πανω στο ζητημα αυτο... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω το Rexer VR 200 kai ειμαι υπερευχαριστημενος....ουτε ταξι..ουτε ραδιο ακουω....συμφωνα με καποια παλαιοτερα ποστ πανω στο ζητημα αυτο... :D

 

Τιμή;;;

 

Δυστυχώς δεν το βρήκα σε κάποιο online κατάστημα :(

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου