Προς το περιεχόμενο

Ετοιμος για πρόβες?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε, μη μασας, ειμαστε πολλοι σαν εσενα.

Εγω επαιζα 17-23 και ξεκινησα ξανα 39.

Ορμα στις αγγελειες και ζητα ακριβως αυτο που θες, ΧΩΡΙΣ ΝΤΡΟΠΕΣ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ.

Υπαρχει κοσμος εκει εξω.

Οποιος αγαπαει αληθινα αυτο που κανει, δεν κολλαει πουθενα.

Η καλη παρεα και η καλη διαθεση κανουν θαυματα.

Βρες ατομα που να ταιριαζετε και μετα, η μουσικη και η προσμονη της προβας και του τζαμαρισματος θα σπρωξει τα προβληματα της καθημερινοτητας πιο πισω στην λιστα με τις προτεραιοτητες σου.

Αντε, με το καλο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντρέπομαι κάπως ίσως και λόγω ηλικίας, να βρω άτομα να παίζουμε μαζί ερασιτεχνικά και χαλαρά. Συνήθως τα άτομα της ηλικίας μου είναι φτασμένοι μουσικοί ενώ τα πιτσιρίκια θα θέλουν συνομίληκους για γκουπάκι. Τι λέτε? ;D

 

Λεω οτι ειμαι 37.... και πριν ακριβως 10 χρονια, οντας σε ενα μετριο επιπεδο (μεση στην κλασικη κιθαρα,ελαχιστη εμπειρια απο μαγαζια κλπ)και εχοντας αλλαξει και παρατησει ποσες αλλες ασχετες δουλειες,αποφασισα να ασχοληθω επαγγελματικα με την κιθαρα και τη μουσικη γενικοτερα.... Ε, ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ντροπη να συναναστρεφομαι στα ωδεια τα πιτσιρικια (εγω 28-30+ κι αυτα 15-23 στο ιδιο επιπεδο ή και πολυ πιο πανω απο μενα)...

 

  Στα μαγαζια? τρελο γελιο.... ;D  να πρεπει να ανταγωνιστω ατομα 10 χρονια μικροτερα μου και πολυ ικανοτερα μου πολλες φορες λογω εμπειριας και τριβης με το αντικειμενο απο πολυ μικρη ηλικια... και να σε κοιτανε στο στυλ "που ξεφυτρωσε αυτος?".... και να σε ρωτανε γνωστοι και συγγενεις "με τι ασχολεισαι?" -  "με τη μουσικη."  "Α,εισαι επαγγελματιας?" - "οχι, τωρα γινομαι!!!" :P :P χωρια η κριση που μας προεκυψε.... σημερα ομως διδασκω κιθαρα σε ωδεια, κανω ιδιαιτερα, παιζω σε μαγαζια με καποιες αξιωσεις τελος παντων και γενικοτερα κατι γινεται! οποτε απο σενα που το θες για χομπυ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ για ντροπες λογω ηλικιας!! ;D ;D

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου