Προς το περιεχόμενο

mesallion & funky_bassman join forces (memory dies)!


funky_bassman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά τα λέμε σήμερα με φοβίζουν παιδιά!!! Να φοράω κάνα αλεξίσφαιρό? :-X

Thanks Αργύρη! Να'σαι καλά! Στίχους σκεφτήκαμε να βάλουμε (δηλαδή ο Χρήστος σκέφτηκε) αλλά εγώ που γράφω στίχους ολιγόρησα (κοινώς βαρέθηκα αφόρητα να ψάξω στα στιχάκια μου ή να κάτσω να γράψω κάτι)... Στην επόμενη συνεργασία κάτι θα κάνουμε! ;)

Ολιγώρησα. ;)

 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ολιγώρησα. ;)

 

Thanks! Σόρρυ αλλά τώρα που έγινε ο Μπαμπινιώτης Υπουργός Παιδείας αισθάνομαι επαναστάτης με κάθε ανορθογραφία μου :P

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργυρη ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια 8)

Το κομματι εξαρχης ειχε γραφτει για να του μπουν λογια αλλα καθοτι βλαχος και αξυριστος :P μου εβγαιναν πολυ γλυκαναλα και το παρατησα. Αντε πες και μπαινουν λογια. Ελληνικα για αγγλικα?εδω σας θελω ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κομματι εξαρχης ειχε γραφτει για να του μπουν λογια

...ότι και να βάλετε πάντως, προσπαθήστε να είστε σωστοί στην ορθογραφία...γιατί και εσύ το Μπαμπινιώτη...τον παίζεις στα δάκτυλα!!!! :D :D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Και εγώ τώρα το άκουσα.

Καταρχάς , μπράβο σας  για τα εξής:

1) Ξέρω πόσο δύσκολα είναι τα projects συνεργασίας εξ αποστάσεως.

2) Το μουσικό μέρος είναι πολύ όμορφο και χαλαρωτικό

3) Ωραίο και  από άποψη παραγωγής (αν και ο Μανόλης σε μια κρίση πάνω άφησε λίγοοοοοο το μπάσο πιο χαμηλά , από όσο θα ήθελα. ;D ;D)

4) Το sax soft synth…αν και γενικά είναι πολύ δύσκολο όργανο (για soft synth- εγώ το φοβάμαι) εδώ ακούστηκε σχετικά καλά.

Μια μόνο παρατηρήση:

Αν υποτεθεί ότι υπάρχει κάποιο concept (ιστορία) στο όλο μουσικό θέμα, έτσι όπως ξεκινάει σε σχέση με το slide show των φωτογραφιών….το έχασα σε ένα σημείο και μετά  ;D ;D. (αλλά εδώ μπορεί να φταίω και εγώ)

ΠΑΝΤΩΣ  WELL DONE!!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3) Ωραίο και  από άποψη παραγωγής (αν και ο Μανόλης σε μια κρίση πάνω άφησε λίγοοοοοο το μπάσο πιο χαμηλά , από όσο θα ήθελα.)

4) Το sax soft synth…αν και γενικά είναι πολύ δύσκολο όργανο (για soft synth- εγώ το φοβάμαι) εδώ ακούστηκε σχετικά καλά.

Την τελική μίξη την έκανε ο Χρήστος  :P

Synth? Ποιο synth? Λούπες είναι από real sax! Απλά πειραγμένες ;)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Synth? Ποιο synth? Λούπες είναι από real sax! Απλά πειραγμένες ;)

 

Άρα έχω δίκαιο…..δεν μπορεί να ήταν τόσο καλό, εύκολα! ;D

Πάντως σίγουρα άλλαξες το pitch..γι’ αυτό μου ακούστηκε κάπως….και το θεώρησα soft synth. ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα έχω δίκαιο…..δεν μπορεί να ήταν τόσο καλό, εύκολα! ;D

Πάντως σίγουρα άλλαξες το pitch..γι’ αυτό μου ακούστηκε κάπως….και το θεώρησα soft synth. ;)

 

Ναι νομίζω πως άλλαξα το Pitch! Δεν θυμάμαι πόσα ημιτόνια αλλά το άλλαξα! Αφότου ανακάλυψα πως να χρησιμοποιώ τις λούπες σταμάτησα να ασχολούμε με το midi!  ::)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι νομίζω πως άλλαξα το Pitch! Δεν θυμάμαι πόσα ημιτόνια αλλά το άλλαξα! Αφότου ανακάλυψα πως να χρησιμοποιώ τις λούπες σταμάτησα να ασχολούμε με το midi!  ::)

αντε με το καλο στην macοικογενεια και εσυ ;D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στα παιδια οχι μονο για την προσπαθεια, αλλα για το καλο μουσικο αποτελεσμα.

Messalion καλα παιζεις  ;)

 

Αυτο με το σαξοφωνο δεν καταλαβα, μιας και ασχετος με προγραμματα και ηχογραφησεις.

Synth? Ποιο synth? Λούπες είναι από real sax! Απλά πειραγμένες Wink

 

Επισης βιντεο δεν το λες - slide show φωτογραφιών - αλλα εκει που εχει παει το επιπεδο ο LK μας στελνει ολους για τσιγαρα απλα.

 

Και ξανα μπραβο για την προσπαθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου