Προς το περιεχόμενο

Μετανοείτε εν Τέλε αδελφοί...


npap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

το βρήκε συνεργάτης μου στο αρχείο τύπου του ΕΛΚΕΤΕΠ και μου το έστειλε έντρομος... φευ... μας είχαν πάρει χαμπάρι από το 1927... Μετανοείτε εν Τέλε αδελφοί (και αδελφαί)...😇🙏

 

elketepnpap.thumb.jpg.d013c389bd55253a9ee8434a909fc173.jpg

  • Like 2
  • Μπερδεύτηκα 1
  • Χαχα 8

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Να στηθεί τάχιστα πυρά και να απορριφθούν οι βέβηλες κιθάρες 😈

  • Χαχα 3
  • Συμφωνώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδής, για να συνδέσω τα κομμάτια του πάζουλ ασούμε 😅, ενώ ο Leo Fender ήταν ακόμα μαθητούδι, και εννοείται πριν πάρει η Telecaster το τελικό της όνομα (μετά τα broadcaster, nocaster, esquire κλπ) οι χιλιαστές έβλεπαν 25 χρόνια μπροστά;;;  σσσσσσσσσώπα ρε φίλε 😂

  • Like 1
  • Χαχα 1

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έγραφε κι ο Πράτσεττ, η προφητεία είναι προφητεία άσχετα από το χρόνο που μεσολαβεί μεταξύ αυτής και της πραγμάτωσής της.

 

(Πόσες φορές δεν έχεις δει κάποιον να προσπαθεί να παρκάρει και λες "ωπα, μαλακία θα παιχτεί", κι αμέσως παίζεται; είναι μια τέτοια περίπτωση ασφαλούς προφητείας)

  • Χαχα 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά τώρα, είπαμε, κάνουμε καμιά φορά λίγη πλακίτσα αλλά μην το πάμε στο άλλο άκρο assούμε...

 

.thumb.jpg.be97cc1d78eba7e0c96e1b5e609d72da.jpg

 

🤩🤩🤩

  • Like 1
  • Χαχα 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο συγγραφέας έχει και ένα άλλο βιβλίο με goth τίτλο "Επιβίωσης μετά θάνατον"! κάπου είχα και μια φωτογραφία απο μια βόλτα σε παλαιοβιβλιοπωλείο που το είχα πετύχει. Και μάλιστα πρέπει να είναι και τσουχτερά απο τιμη.

 

Πάντως με έπιασε μια περιέργεια για το τι αναφέρει το χιλιαστικό σύγγραμμα "Η τελεκαστερ του Θεού" 😆 ωστε ο να μπει στον κόπο ο Βασιλόπουλος να γράψει τόσες σελίδες.

Επεξεργασμένο από shelter

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
8 λεπτά πριν, shelter είπε

Ο συγγραφέας έχει και ένα άλλο βιβλίο με goth τίτλο "Επιβίωσης μετά θάνατον"! κάπου είχα και μια φωτογραφία απο μια βόλτα σε παλαιοβιβλιοπωλείο που το είχα πετύχει. Και μάλιστα πρέπει να είναι και τσουχτερά απο τιμη.

 

α μου βάζεις φωτιές... θα στείλω να το ψάξουν... ποιος ξέρει τι θα αποκαλύπτει και σε αυτό... πρέπει να ενημερώξω πάραυτα τους πεπλανημένους αδελφούς μας...😇

  • Like 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου