Προς το περιεχόμενο

Ζηλεψα ....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΕ ΓΕΙΑ!!!

Η αλήθεια είναι ότι δε με τρελαίνουν και πολύ οι Jaguar αλλά αυτή έχει ωραίο χρώμα ;)

 

Το κακό με τις Jaguar είναι (από τη λιγοστή εμπειρία μου) ότι αν είσαι τύπος σαν εμένα που αλλάζεις μαγνήτη ανά 2ο μέτρο του κομματιού ( :lol: :lol: :lol: ) θα τα βρεις λίγο "μπαστούνια" με τον εντελώς άβολο επιλογέα θέσεων που έχουν... :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό με τις Jaguar είναι (από τη λιγοστή εμπειρία μου) ότι αν είσαι τύπος σαν εμένα που αλλάζεις μαγνήτη ανά 2ο μέτρο του κομματιού ( :lol: :lol: :lol: ) θα τα βρεις λίγο "μπαστούνια" με τον εντελώς άβολο επιλογέα θέσεων που έχουν... :roll:

 

 

8O 8O 8O

 

Τι... σαν αυτόν δηλαδή;

 

rose1_stevemorse.jpg

 

 

Παρεμπιτόντως, έβλεπα ένα βιντεάκι και παραγέρασε ρε γμτ ο Στήβι... αλλά τι περιμένεις με 4 γυναίκες και, ξέρω γω, 18 παιδιά... πόσα έχει... :roll: 8)

 

Ηλία πάρε μια ΜΜ SM sig. να βρεις το φως σου άνθρωπέ μου... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΕ ΓΕΙΑ!!!

Η αλήθεια είναι ότι δε με τρελαίνουν και πολύ οι Jaguar αλλά αυτή έχει ωραίο χρώμα ;)

 

Το κακό με τις Jaguar είναι (από τη λιγοστή εμπειρία μου) ότι αν είσαι τύπος σαν εμένα που αλλάζεις μαγνήτη ανά 2ο μέτρο του κομματιού ( :lol: :lol: :lol: ) θα τα βρεις λίγο "μπαστούνια" με τον εντελώς άβολο επιλογέα θέσεων που έχουν... :roll:

 

οντως και αν σκεφτεις οτι η Jaguar μπορει να βγαλει ..κατσε να δω :lol: ...7 εντελως διαφορετικους ηχους..την πατησες....παντως το ποιο δυσκολο ειναι να συνηθισω την μικρη Gibson στυλ σκαλα της & το λεπτο μπρατσακι της (και τα vintage ταστα :twisted: ) που θα μου παει ομως θα τα καταφερω.. :lol:

 

παντως απο ποιοτητα κατασκευης ειναι με διαφορα η καλυτερη αμερικανικη Fender που εχω δει ποτε,τα προσεχουν πολυ αυτα τα μοντελλα φαινεται..

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου