Προς το περιεχόμενο

Love Thing


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

ΗΑφιερωμένο λοιπόν στην γυναίκα μου που τα είκοσι χρόνια που είμαστε μαζί, υπομένει και με ανέχεται και πάνω από όλα μου έχει χαρίσει τους δύο υπέροχους γιούς μας  ;)

Respect!

 

Τώρα μουσικά. Τον καράφλα τον έχεις. ;D ;D ;D

Ξέρω ότι το κέφι σου κάνεις, και βασικά ό,τι γουστάρεις κάνεις. Δεν υπάρχουν κανόνες σε αυτά.

Θα προτιμούσα (εγώ όμως- όχι εσύ) να ακούω δικές σου δουλειές, στο έχω ξανά-πει. Φυσικά δεν σημαίνει τίποτα αυτό.

Εύγε και μουσικά αλλά κυρίως ως άνδρας!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανο δεν ξερω το κομματι και δεν το βρηκα και τοσο ενδιαφερον να πω την αληθεια.

 

Αυτο που ειναι πολυ ενδιαφερον ειναι η ωριμοτητα σου σε ενα mid tempo κιθαριστικο

κομματι.Δυσκολο πραγμα και το καταφερες 100%.

Μπραβο ρε φιλε!

Να σαι γερος να κανεις αυτο που αγαπας και να χαιρεσαι την οικογενεια σου! :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο άσχετα με το αν μου αρέσει το κομμάτι, δεν μπορώ να μην σταθώ στον προσωπικό σου καθημερινό αγώνα να ξεπεράσεις κάποια θέματα υγείας, στον οποίο τα έχεις καταφέρει περίφημα, κατορθώνοντας ταυτόχρονα να περνάς καλά μ' αυτό που κάνεις (και κάνεις πολύ καλά μάλιστα), να εκτιμάς και να χαίρεσαι αυτούς που σε συντροφεύουν.

ΕΥΓΕ!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που έχουμε συναισθηματικά παιδιά στο forum. Μπράβο. :)

Ναι ό άτιμος , είμαι συναισθηματικός  ;D ;D ;D

Σε ευχαριστώ Νέστορα  :)

Respect!

 

Τώρα μουσικά. Τον καράφλα τον έχεις. ;D ;D ;D

Ξέρω ότι το κέφι σου κάνεις, και βασικά ό,τι γουστάρεις κάνεις. Δεν υπάρχουν κανόνες σε αυτά.

Θα προτιμούσα (εγώ όμως- όχι εσύ) να ακούω δικές σου δουλειές, στο έχω ξανά-πει. Φυσικά δεν σημαίνει τίποτα αυτό.

Εύγε και μουσικά αλλά κυρίως ως άνδρας!

 

Και μόνο που μου γράφεις ότι "τον έχω" τον καράφλα είναι τιμητικό για μένα  :)

Δεν ξέρω αν είμαι τόσο καλός συνθετικά-γιατί είναι διαφορετικό και πιο δύσκολο, αλλά φοβάμαι ότι είμαι τόσο επηρεασμένος από αυτόν, που ότι και να γράψω θα μοιάζει  ;)

Σε ευχαριστώ πολύ  :)

Πανο δεν ξερω το κομματι και δεν το βρηκα και τοσο ενδιαφερον να πω την αληθεια.

 

Αυτο που ειναι πολυ ενδιαφερον ειναι η ωριμοτητα σου σε ενα mid tempo κιθαριστικο

κομματι.Δυσκολο πραγμα και το καταφερες 100%.

Μπραβο ρε φιλε!

Να σαι γερος να κανεις αυτο που αγαπας και να χαιρεσαι την οικογενεια σου! :)

 

Αυτό ήθελα να δω αν θα καταφέρω, γιατί τα αργά κομμάτια θέλουν μεγάλη προσοχή  ;) Το ψιλοκατάφερα νομίζω  ;)

Η οικογένεια είναι πάνω από όλα φίλε Σταύρο  ;) Χωρίς τους ανθρώπους μας τι θα ήμασταν  ???

Σε ευχαριστώ πολύ  :)

Πάνο άσχετα με το αν μου αρέσει το κομμάτι, δεν μπορώ να μην σταθώ στον προσωπικό σου καθημερινό αγώνα να ξεπεράσεις κάποια θέματα υγείας, στον οποίο τα έχεις καταφέρει περίφημα, κατορθώνοντας ταυτόχρονα να περνάς καλά μ' αυτό που κάνεις (και κάνεις πολύ καλά μάλιστα), να εκτιμάς και να χαίρεσαι αυτούς που σε συντροφεύουν.

ΕΥΓΕ!

Αυτός ο αγώνας είναι καθημερινός και επίπονος (να δείς πόνοι τώρα που αλλάζουν οι καιροί  ;D ;D ;D) αλλά το παλεύω  ;)

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Α πα πα πα πα... Τρελάθηκες... θα κάψεις το χωριό  ;D

 

Ευτυχώς που οι καλές μας δεν μπαίνουν στο Noiz γιατί θα μας είχες χαντακώσει  ;D

 

«Γιατί εσύ δεν μου έχεις αφιερώσει ένα τραγούδι; Ε...ε;»  κλπ... κλπ...  ;D

 

Κατά τα άλλα εξαιρετικός  ;)

 

 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α πα πα πα πα... Τρελάθηκες... θα κάψεις το χωριό  ;D

 

Ευτυχώς που οι καλές μας δεν μπαίνουν στο Noiz γιατί θα μας είχες χαντακώσει  ;D

 

«Γιατί εσύ δεν μου έχεις αφιερώσει ένα τραγούδι; Ε...ε;»  κλπ... κλπ...  ;D

 

Κατά τα άλλα εξαιρετικός  ;)

 

 

 

 

Λες να άνοιξα δουλειές  :P ;D ;D ;D

Σε ευχαριστώ  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου