Προς το περιεχόμενο

Ακουστικά που αντέχουν ένταση και


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα! Έχω κάποια προβλήματα σαν ηχογραφώ τύμπανα κυρίως βγαίνει δυνατα ο μετρονόμος έξω και ακουγεται στα μικρόφωνα επίσης δεν σηκόνουνε δυνατή ένταση αρχίζοντας να παραμορφώνουν τον ήχο οταν ακούω κάποιον οδηγό και τον θέλω δυνατοτερα ας πουμε, έχω μερικα ζευγάρια ακουστικών αλλα κανένα δεν κοστίζει πανω απο 25 ευρώ,

 

Ερώτηση: εσείς που τά 'χετε τεσταρισμένα έχετε στο νου οικονομικά μοντέλα (70-130 ευρω) που να κάνουν καλή δουλειά με τα κριτήρια που ζητάω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπ! δε το ξερα το σαιτ, αυτα ξεφευγουν λιγο αλλα εχουν ενδιαφέρον σφουγκαρακι που ερχεται σε επαφη με το κεφαλι! http://www.gpanagopoulos.com/eshop/professional-audio/headphones/studio-headphones/beyerdynamic-dt-990-pro.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ντράμμερ μου πήρε αυτά:

 

VIC FIRTH SIH1

 

http://www.vicfirth.com/product/buynow/product.php?button=SIH1

 

Πολύ καλό αποτέλεσμα και δεν περνάει μετρονόμος έξω. Highly recommended

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα φτηνα βικ φιρθ μπορει να ηχομονώνουν καλα αλλα θα σηκώσουνε όμως την δυνατή ένταση του οδηγού???

 

Σου απάντησα με βάση τις αρχικές απαιτήσεις σου. Ηχομονώνουν και παίζουν δυνατά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης δεν σηκόνουνε δυνατή ένταση αρχίζοντας να παραμορφώνουν τον ήχο

 

Φίλε αν φτάνουν τα ακουστικά να παραμορφώνουν, μήπως κινδυνεύει η ακοή σου;  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα οχι ρε μια χαρα ειναι η ακοή μου γιατι δεν το ακουσα μονο εγώ, και με ζευγάρι ακριβλοτερων ακουστικών δεν παραμορφονοταν ο ηχος αλλα ηταν απο ενα παμπαλεο στερεοφωνικο κι οχι δικά μου.. Απλα κανουν κακη ηχομόνωση απ΄τον ηχο του κιτ που παιζεις αρα θελουν ακομη περισότερη ενταση να δώσεις, οποτε αν ηχομονωνουν καλυτερα και σηκωνουν και δυνατη ενταση, εισαι οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου