Προς το περιεχόμενο

Poll: Τι εστί υπολογιστής για σας;


Alchemist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αφορμή το θέμα "USB Guitar" και τα συνηθισμένα off-topic που πετάξαμε πάλι, μου ήρθε το εξής ερώτημα:

 

Τι είναι για καθέναν από μας ο υπολογιστής;

 

Αν θέλετε μπορείτε να περιγράψετε και μερικές λεπτομέρειες σχετικά με το τι ακριβώς κάνετε όταν είστε μπροστά σε ένα από τα μηχανήματα του διαβόλου! :twisted:

Εγώ προσωπικά προγραμματίζω, σερφάρω στο Net και κατεβάζω και διάφορα, επικοινωνώ με φίλους και γνωστούς, γράφω εργασιούλες για τη σχολή και φυσικά... ηχογραφώ! :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Παιζω (ειμαι τρελος gamer τι να κανω;)

2)Δουλευω

3)Κανω τις εργσιες μου

4)Σερφαρω

5)Βλεπω τηλεοραση

6)Ακουω μουσικη

7)Γραφω μουσικη

8)Διαβαζω εφημεριδες

9)Μιλαω με κοσμο

10)Προμοταρω την μπαντα μου

11)Ψωνιζω

 

 

Τεσπα με ενα PC και ορεξη κανεις τα πάντα

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Γνωρίζω κοπέλες

2) Πίνω καφέ

3) Μαγειρεύω

4) Κάνω sex

5) Σκοτώνω όποιον με ενοχλεί πίνοντάς του το αίμα και κερδίζω ζωτικούς πόντους

6) Αθλούμαι - Έχω κατέβει σε muntial και ολυμπιάδα πάνω από 3 φορές το μήνα

7) Απομονώνομαι..

:?

Χωρίς ειρωνία και για να απαντήσω και στο post, στα καλά και ενδιαφέροντα του υπολογιστή με κάλυψαν οι προλαλήσαντες chaostar και alchemist εκτός του ότι δεν βλέπω tv στον υπολογιστή και δεν έχω μπάντα να προμοτάρω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελόοοοοοοοοοοοο κόλλημα....

 

Πρέπει σιγά σιγά να το κόψω όμως γιατί χάνω την επικοινωνία με τους γνωστούς μου...(και κυρίως τις γνωστές μου....:λολ: )

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά χρησιμοποιώ pc όλη μέρα, για άπειρα πράγματα. Αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να προτιμήσω να κάθομαι μπροστά από τον υπολογιστή αντί να βγω για ένα ποτό/καφέ/βόλτα/κλπ οπότε σαφέστατα δεν ανήκω στην πρώτη κατηγορία........:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Internet

2. Cubase + Fruity Loops

3. Noiz

4. Μέλος στο συγκρότημα μου, συνήθως παίζει τύμπανα... :lol:

5. Mετρονόμος :lol:

6. Eργασίες για τη σχολή

7. Pro Evolution

8. Δουλειά

9. Μp3

10. Eνημέρωση και επικοινωνία με φίλους, τι να κάνουμε είμαστε η γενιά του msn! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά χρησιμοποιώ pc όλη μέρα' date=' για άπειρα πράγματα. Αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να προτιμήσω να κάθομαι μπροστά από τον υπολογιστή αντί να βγω για ένα ποτό/καφέ/βόλτα/κλπ οπότε σαφέστατα δεν ανήκω στην πρώτη κατηγορία........:)[/quote']

 

Μία από τα ίδια! Αγαπάω το PC μου χωρίς όμωσ αυτό να έχει γίνει αντικαταστήριο των κυνωνικών μου real σχέσεω και όλων των offline δραστηριοτήτων μου!!!

 

pcs rulez

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα PC είναι .... το ψωμί μου :wink: είναι η δουλειά μου και από αυτή ζώ, τα τελευταία 8-9 χρόνια. Τα μισώ τόσο όσο τα αγαπάω.

Κάνω σχεδόν όλες μου τις δουλειές με αυτά και μονίμως είναι ανοικτά δίπλα μου, από το πρωί ώς το βράδυ!

Κλασσικά έχω πάντα ότι μου χρειάζεται αλλά λόγω βαρεμάρας (ποιός τεχνικός "μαζευει" άψογα το δικό του PC? χεχεχεεχε) μπορεί μιά κάρτα ή ένα εξάρτημα ή ακόμα και μιά δικιά μου νέα σύνθεση Η/Υ να "μείνει" επ' αορίστου δίπλα στον πάγκο εργασίας μέχρι να μου την καρφώσει να ασχοληθώ. :lol: :lol: :lol:

Πλέον βαριέμαι ασύστολα οποιοδήποτε game και ο υπολογιστές μου σπίτι - δουλειά χρησιμοποιούνται κυριώς γιά internet - και ηχογραφήσεις κάποιων Jam tracks - ιδεών, αναπαραγωγή mp3, και practice με την κιθάρα και το guitar port σπίτι.

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου