Προς το περιεχόμενο

Help For Amp & Guitar purchase


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Geia sas,eimai kainourios edo,kat'arxas sorry gia ta greeklish alla eimai stin Agglia se pc xoris ellinika.

Loipon mias kai eimai edo stin Agglia,kai eixa sto mialo m auto to kalokairi nai nea kithara kai enisxiti,ekana kai go mia bolta stin Denmark Street kai akousa eida dokimasa polla.

Paizo metal k rock kai to budget m einai giro sta 1500 euro.

Mou Sistithike kai dokimasa ton Peavey ValveKing 112 o opoios m fanike exairetikos.(350Euro)

Episis mia Jackson DKMG i opoia eixai exairetiko ixo.(750Euro)

Auta to magazi m ta edine giro sta 1000 Euro k ta dio.

Poia einai i gnomi sas gia ta sigekrimena organa?

Mipos iparxei kai kapoia kithara alli se sxima les paul i flying v p na kimainetai sta idia leuta me emg active magnites?

 

Euxaristo ek ton proteron

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εγω αν ημουν Αγγλια θα ειχα κερδισει μερικους μηνες αναμονης...δες εδω

http://www.noiz.gr/index.php?topic=159777.0

Υπαρχουν διαφορα μοντελα σε LP στυλ απο Τοκαι σε διαφορες τιμες και απο οτι ξερω σε στοκ στην Αγγλια (το που ακριβως δε το ξερω), φυσικα ολα αυτα αν οι active emg δεν ειναι αδιαπραγματευτοι (αν και υπαρχει και επιλογη αλλαγης μαγνητων που ισως δεν συμφερει για καινουρια κιθαρα)

 

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Euxaristo gia tin apantisi alla oi tokai p dokimasa me apogoiteusan. :( Koitaxa kai merikes esp alla i times itan arketa tsimpimenes.Auto p tha me endiefere perissotero gia na eimai eilikrinis einai oi gnomes gia ton enisxiti kai tin kithara.

Euxaristo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

Αφου εισαι στην Αγγλια γιατι δεν κοιτας και μεταχειρισμενα οργανακια?

 

http://www.gumtree.com/

 

Εμενα παντος δεν με χαλασε καθολου που αγορασα Gibson Explorer με 500 euros σε αριστη κατασταση ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα. για την κιθαρα δεν μπορω να σε βοηθησω , αλλα για τον ενισχυτη θα σου πω πως δεν μου αρεσει καθολου. τον εχω παιξει αρκετες φορες αλλα ουτε τα καθαρα του ουτε οι βρωμες του μου αρεσαν.

ειναι βεβαια και το στυλ που θελεις ΕΣΥ να παιξεις... ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου