Προς το περιεχόμενο

Iggy Pop-Katie Pierson "Candy" (cover):gdevelek-gkou-Freerock


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Να προσθέσω ότι εγώ ήμουν η αιτία που καθυστερούσε το κομμάτι να βγει...

 

Εννοείται ότι δύο κύριοι θα περιμένουν την Κυρία.

Μην τρελαθούμε κιόλας!

Καλά τους έκανες!  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εννοείται πως αν κάποιος στους επόμενους μήνες/χρόνια κατεβάσει ιδέα για άλλο ντουέτο (αρκεί να υπάρχει backing track), είναι ευπρόσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαιρομαι πολυ αν προσφερα κατι στην προσπαθεια δυο ανθρωπων που αγαπουν τη μουσικη!

 

Ο gdevelek το λεει πολυ καλα το κομματι και μια καλη ερμηνεια σαν και αυτη κανει τις οποιες ηχητικες ατελειες να μοιαζουν εντελως ασημαντες! ;)

Τα δημοσια συγχαρητηρια μου!

 

Μ επιασε ενα μαμωτο,να μην εχω την gkou εδω στο στουντιο να κανει takes μεχρι να λιποθυμησει.

Αυτο θα συνεβαινε και θα το λεγε 1 τονο παραπανω γιατι δεν ειναι ο τονος το προβλημα.

Το κομματι σου παει 100%,μην πλανασαι πλανην οικτρα..

Δεν το ενιωσες.Αυτο ειναι και μονο. ;) :)

 

Gdevelek,gkou σας ευχαριστω για την χαρα να συμμετασχω στο τραγουδι και τους λοιπους για τα σχολια!

Παμε γι αλλα! :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άκουσα πολύ ευχάριστα.Δεν στέκομαι σε ατέλειες κλπ κλπ,σημασία έχει που το ευχαριστήθηκα!Κάτι τέτοια εγχειρήματα με κάνουν να θαυμάζω το νόιζ και γενικά το διαδίκτυο όσον αφορά την επικοινωνία μεταξύ μουσικών.Να βλέπουμε πιο συχνά τέτοιες συνεργασίες κι εν καιρώ πιστεύω πως θα ...χωθώ κι εγώ σε κάποια :)

 

Ps:

gdevelek=ευχάριστη έκπληξη

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  καταρχάς να πω ότι το κομμάτι δεν το ξέρω  :-[ , αλλά πέρασα πολύ ευχάριστα όσες φορές το άκουσα.

 

  gdevelek εύγε, πολύ καλός, ''επιβλήθηκες'' στο κομμάτι εξαρχής και το έκανες ''κτήμα σου'', και στην προφορά με έπεισες.  :)

 

  gkou επίσης μπράβο, μου αρέσει και η φωνή σου και η χροιά σου, δίνει ωραίο ''χρώμα'' στο κομμάτι. όσον αφορά τα σημεία που επισήμαναν οι προηγούμενοι, αν ήταν να στοιχηματίσω τα λεφτά μου, δεν θα τα στοιχημάτιζα στον τόνο (ότι δηλαδή φταίει ο τόνος), πιστεύω ότι σου ταιριάζει μια χαρά ο τόνος, αν σε ζόριζε σε όλο το κομμάτι τότε ναι, θα έλεγα ότι ο τόνος φταίει, αλλά εφόσον δεν συμβαίνει αυτό...μάλλον κάτι άλλο γίνεται λάθος και το πας ''μεσω λαμίας'' ενώ μπορείς να το πιάσεις κατευθείαν.  ;)

 

  μπράβο και στον σταύρο για τον κόπο του να στρώσει το τρακ! το σόλο στο τέλος...''ήρθε κ' έδεσε''!  :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο boys and girl!!!!! την υπηρετήσατε πιστά την κομματάρα του θείου Iggy... η lead κιθάρα είχε τρομερή ψυχή όπως και η ερμηνείες και θα ήταν λάθος να μιλήσω για προβληματάκια στη μίξη και στη συχνοτική απόδωση... όπως βλέπετε δε θα το κάνω ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well Done! Μου άρεσε πάρα πολύ!!! +1 Στο φίλο Sentin3l ότι θέλουμε και βίντεο να είναι οπτικοακουστική η εμπειρία :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου