Προς το περιεχόμενο

νεο κομματι (δεν ειναι blues)


karozas76

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιο!!

Η εισαγωγη μεχρι περιπου το 1 15 ειναι και .......επικαιρη.(Δεν μου θυμισε camel, μαλλον κατι σε Γκολφω, χωρις να ειναι κακο αυτο)

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ καλο!

Δεν σου κρυβω οτι η εισαγωγη μου αρεσε πιο πολυ απ ολα τα μερη,χωρις αυτο να σημαινει οτι τα υπολοιπα δεν ηταν πολυ ωραια!

Πολυ καλη συνδεση των μερων και οντως ενα ιδιαιτερο ''ολον''!

 

Θα προτιμουσα λιγοτερο ντραιβ στην κιθαρα και λιγοτερες νοτες.

Ισως και πιο..''δημοτικο'' παιξιμο χωρις να ειναι κυριαρχο.

Ισως το προγκρεσιβ παιξιμο να εμπαινε σε ενα 2ο ξεσπασμα(μεγαλυτερη διαρκεια κομματιου)

 

Απο τα πιο ενδιαφεροντα ''πειραματικα'' κομματια που εχω ακουσει στο νοιζ.

Εχεις μελωδιες μεσα σου και αυτο ειναι χαρισμα.

Και μαλιστα ποικιλοτροπες.Αξιζει να τις βαλεις σε ταξη και να τις καταγραφεις! ;)

 

Μπραβο και καλη συνεχεια! :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες ευχαριστω και παλι..freerock συμφωνω σχεδον με ολα τα σημεια που τονισες,θεωρω οτι αυτη ειναι μια ακρως εποικοδομητικη κριτικη.να ειστε καλα και παλι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους (βιαζομουν πριν ) ακουσαμε και κατι με Ελληνικα στοιχεια με ωραιους ηχους και ξεφυγαμε απο την ΚΑΡΑΜΠΛΟΥΖΙΑ .Αλλη μια φορα μπραβο.

Παρεπιπτοντως εχεις και αλλα τετοια κομματια (σ'αυτο το στυλ εννοω) μπας και κανουμε κανα δισκι :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους (βιαζομουν πριν ) ακουσαμε και κατι με Ελληνικα στοιχεια με ωραιους ηχους και ξεφυγαμε απο την ΚΑΡΑΜΠΛΟΥΖΙΑ .Αλλη μια φορα μπραβο.

Παρεπιπτοντως εχεις και αλλα τετοια κομματια (σ'αυτο το στυλ εννοω) μπας και κανουμε κανα δισκι :o :o

εαν σου πω οτι γενικα ειμαι κολλημενος με chicago blues? ;D τωρα σε οτι αφορα τα  κομματια ...υπαρχουν διαφορα (λεφτα δεν υπαρχουν  ;D)πλακα κανω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου