Προς το περιεχόμενο

O freerock1974 και το βίδεον του!


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό ακριβώς είπα στον Σταύρο όταν μου είπε ότι στο video θα παίζει και μια κοπέλα.

Η απάντησή του, "έκανε κρύο και δεν μπορούσαμε να την γδύσουμε". ;D ;D ;D

μα που παει το μυαλο ολων σας ? αμα η κοπελα ειχε δειξει περισσοτερη "σαρκα" θα χαναμε το "δασος και θα βλεπαμε το δεντρο"  (το "τι" ειναι το δασος και "τι" το δεντρο το αφηνω στην ευγενικη σας φαντασια  ;) ;) )

 

στις 4 το πρωι που ειδα το βιντεο και σχολιασα, προσπερασα (ΑΘΕΛΑ μου) το γεγονος οτι ειχες γραψει ΕΣΥ στιχους και τωρα που το ξανακουσα εχω να πω

 

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧ  ;D ;D ;D

(θα σου δειξω εγω στην επομενη μπυροποσια  :) :) )

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 81
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολυ ωραιο μπραβο σε ολους τους συντελεστες

 

 

@Σταυρο

Δεν ξερω μουσικα, αλλα στυλιστικά και ενδυματολογικά πρεπει να εισαι οπαδός του Neil Young

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική δουλειά, και άκρως διασκεδαστικό αποτέλεσμα.  :)

 

Thumbs Up!

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δε μπορω να ευχαριστησω ονομαστικα τον καθενα για το σχολιο του,ηρθα σε νετκαφε με πιεση χρονου... :-[

Σας ευχαριστω θερμα ΟΛΟΥΣ λοιπον,χαιρομαι πολυ που τα σχολια ειναι ευμενη ως επι το πλειστον! :)

 

Να ευχαριστησω βαθια το Λακη για το απιστευτο μερακι του,την θεληση του να προσεξει την παραμικρη λεπτομερεια και να εξαντλησει το ταλεντο και τις γνωσεις του.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Δε μπορω ομως να μη σταθω σ αυτο που μου προσφερε βασικα:Πολλες ευχαριστες ωρες δημιουργιας και γελιου!Αυτο ηταν το βασικο ζητουμενο στις,οπως και να το κανουμε,δυσκολες εποχες που διανυουμε...

 

ΣΤΡΑΤΟ σε ευχαριστω θερμα για τα στιχουργικα θεμελια που μου εδωσες,η αρχη ειναι το ημισυ του παντος.. ;)

 

Η Κατερινα εκτος του οφθαλμοφανους ηταν μια απιστευτα θετικη εκπληξη με το ποσο εξωστρεφης και θετικη ηταν.

Την ευχαριστω! :)

 

Να πω επισης οτι πανω που παω να θεωρησω το σολο μια ανουσια παρενθεση σ ενα κομματι και να ωριμασω.. :P με τσιτωνετε και γινομαι εφηβος ξανα..

ΓΟΥΣΤΑΡΩ! ;D

 

Θα επανελθω δημητριος αλλα μιας και το βλεπω απο κατω...

 

@Σταυρο

Δεν ξερω μουσικα, αλλα στυλιστικά και ενδυματολογικά πρεπει να εισαι οπαδός του Neil Young

Δεν εχω συγκεκριμενες ενδυματολογικες επιρροες..αλλα δε με χαλαει η παρομοιωση σου... ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σε όλους για το αποτέλεσμα!

Freerock, δεν αφήνεις τις @@ριές περί "ωρίμανσης", "ανούσιας παρένθεσης" κτλ. λέω εγώ και να γράψεις ενα instrumentalάκι να χορτάσουν τα αυτιά μας κιθαρίτσα?? Αφού το έχεις πολύ ρε συ..., αγένεια είναι  ;) ;) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Freerock, δεν αφήνεις τις @@ριές περί "ωρίμανσης", "ανούσιας παρένθεσης" κτλ. λέω εγώ και να γράψεις ενα instrumentalακι να χορτάσουν τα αυτιά μας κιθαρίτσα?? Αφού το έχεις πολύ ρε συ... ;) :D ;D ;D

;D

Αυτα τα εκανα οταν ειχα τετρακαναλο..Τωρα με πολλα καναλια κανω τεχνη... :P ;D

 

Να σαι καλα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοθεισης της ευκαιριας Xρονια πολλα και Καλη Ανασταση σε ολους!

Μια χαρα μου φανηκαν παντως οι κοκκινες μποτες.

Ειναι και Πασχαλινες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να μειώσω την αξία του κομματιού πιστεύω ότι χωρίς το βίντεο-κλιπ θα το πρόσεχα πολύ περισσότερο ;D

Τώρα κλέβουν την παράσταση άλλα ..θεάματα 8) Καλά, που πάτε και τις βρίσκετε όλες τις απαράδεκτες, η μία πιο άσχημη από την άλλη πια :P (χαχαχα, κουκλάρα η Κατερίνα όμως!!!).

Λάτρεψα το μαύρο πουκάμισο του LK :D (θέλω στοιχεία)

Πρόκειται για μια πολύ καλά στημένη παραγωγή, μπράβο σε όλους σας παιδιά!

Σαν κομμάτι όμως, έχω ακούσει και πολύ καλύτερα από τον Σταύρο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου