Προς το περιεχόμενο

3 Ευχές (funky_bassman clip)


funky_bassman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πρέπει να κάνω κάποια παρατήρηση οπωσδήποτε....ίσως κάποια κάδρα...αλλά who cares! 

Μην παίζεις με τον πόνο μου... Είχα μικρό δωμάτιο και δεν έχω ευρυγώνιο οπότε δεν μπορούσα να καδράρω καλά όλο το πλάνο κι έκανα αλχημείες... Και επειδή δεν ήθελα απλά στατικά πλάνα μου βγήκε η πίστη μέσα σε ένα δωμάτιο 2Χ3  :-[

(κάτι πλάνα τα έχω πάρει αεροπλανικά πάνω στην καρέκλα)

 

ειδικά δε το μπάσο πολύ καλό!

Εμ είδατε που τρώγεστε όλοι με τα Fender? :P

Η αλήθεια βρίσκεται στα Spector :P

(κοντεύω μέχρι και να αλλάξω γνώμη για τα Ibanez σκέψου.... Τέτοιο versatillity δεν έχω ξανακούσει Π-Ο-Τ-Ε)

 

Γενικά η παραγωγή του είναι 1000% πάνω από την πρώτη σου που είχα ακούσει (θυμάσαι) , δεν μιλάω για την sample εποχή σου, την προηγούμενη ;D.

Το μόνο που έχω να πω σε αυτό είναι ότι καλώς ή κακώς βοηθάει πολύ το πρόγραμμα... Ξέρω ότι οι περισσότεροι δουλεύετε με cubase ή με το reaper αλλά πραγματικά χωρίς το mixcraft δεν θα έφτανα ποτέ να κάνω παραγωγή της προκοπής... Στην περίπτωσή μου τουλάχιστον το πρόγραμμα βοήθησε στο να μπορέσω να εκφραστώ σε ένα 90% αυτού που θέλω να ακούσω...

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ... Το επόμενο θα έχει και εξωτερικές λήψεις (κι ελπίζω και HD)...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μουσικό αυτό ιδίωμα ,δεν είναι με τη καμία στο στυλ μου, μη σου πω ,ότι το απεχθάνομαι :) ,πέραν αυτού συμφωνώ με τον Φριροκ και με αυτά που είπε .

Η αλήθεια είναι πως εύκολα θα κάψει φοιτητριούλες  ;D

Το βίντεο δεν μου άρεσε ,έχεις τα δίκια σου σε σχέση με το χώρο κλπ ,αλλά ο τραγουδιάρης-κιθαρίστας ,δεν ήταν σε φόρμα να γράψει στο φακό και εσύ δεν είχες την απαραίτητη φαντασία  .

Ελπίζω να αντιλαμβάνεσαι πως ότι λέω είναι καλοπροαίρετο μιας και ανεξαρτήτως προσωπικών γούστων περί της μουσικής ,τα υπόλοιπα νομίζω είναι μετρήσημα μεγέθη ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βίντεο δεν μου άρεσε ,έχεις τα δίκια σου σε σχέση με το χώρο κλπ ,αλλά ο τραγουδιάρης-κιθαρίστας ,δεν ήταν σε φόρμα να γράψει στο φακό και εσύ δεν είχες την απαραίτητη φαντασία

Point taken! Αλλά ξέρεις οι μεγάλοι σκηνοθέτες από κάπου ξεκινήσανε  :P :P

Στο επόμενο θα είμαι καλύτερος!!!

(take that as a promise)

Για τα υπόλοιπα ευχαριστούμε πολύ! Δεν ξέρετε πόσο χαρούμενο με κάνετε!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε τον Δάντη κάνει παρέα ο φίλος σου;

Αυτά που γράφει μουσικά και στιχουργικά δεν μου κινούν το ενδιαφέρον, μπορούν όμως (πιθανά) να πιάσουν το σφυγμό της καινούργιας γενιάς ακροατών. Θα πρέπει όμως και ως τραγουδιστής αλλά και ως κιθαρίστας να προσπαθήσει περισσότερο.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε τον Δάντη κάνει παρέα ο φίλος σου;

Αυτά που γράφει μουσικά και στιχουργικά δεν μου κινούν το ενδιαφέρον, μπορούν όμως (πιθανά) να πιάσουν το σφυγμό της καινούργιας γενιάς ακροατών. Θα πρέπει όμως και ως τραγουδιστής αλλά και ως κιθαρίστας να προσπαθήσει περισσότερο.

Όταν είδα Nestoras τρόμαξα :P :P

Μακάρι να έκανε παρέα με τον Δάντη!!! Είναι πραγματικά ο άνθρωπος που πρέπει να μας έχει επηρεάσει περισσότερο από οποιονδήποτε στα κομμάτια μας! Και νομίζω πως του μοιάζει και λίγο στον τρόπο που τραγουδάει... (αυτό το λαϊκοποπροκ...)

Οι στίχοι είναι φίλου του Μήτσου που είχε φάει καψούρα με κοπέλα και τους έγραψε στον στρατό οπότε στην ουσία ήταν δώρο στο φιλαράκι του το τραγούδι και το video!  Σίγουρα θέλει δουλειά (ειδικά ως κιθαρίστας καθότι... μπουζουξής)....

Ευχαριστώ για το μη κράξιμο αυτή τη φορά... ;D ;D

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου