Προς το περιεχόμενο

The Great Gig @ Radio Arvila - Young Lust


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή είμαι άρρωστος με Floyd, θέλω να πω ότι μου άρεσε πάρα πολύ. Μοναδική "παραφωνία" στα δικά μου αυτιά, που είμαι απαιτητικός σε ότι έχει να κάνει με Floyd, η φωνή/χροιά του τραγουδιστή. Κατά τα άλλα, super!

 

@Terry Κι εγώ παραξενεύτηκα με το Rick, αλλά ηχητικά έδενε και έδινε πάρα πολύ.

 

Nα σημειώσω απλά ότι ο τραγουδιστής είναι άλλος. Απλά έλειπε στο εξωτερικό και δεν προλαβε να έρθει, οπότε έγινε μια μικρή αλχημεία στις φωνές με τις όποιες επιπτώσεις.

 

Είναι ένα ζήτημα βεβαια το κατα πόσο είναι σωστό να βγάζεις κάτι "μισό" στη δημοσιότητα, αλλά ήταν στα πλαίσια προώθησης της συναυλίας μας, οπότε σκεφτήκαμε να το προσπαθήσουμε έτσι. Δε θέλαμε να χάσουμε την ευκαιρία, γιατί έχουμε διαπιστώσει ότι ακόμα και στη Θεσ/νικη υπάρχει κόσμος που δε μας εχει καν  ακουστά (παιζουμε 6 χρόνια στην πόλη).

 

Αυτά τα όλιγα προς «υπεράσπιση» μας.

 

Ευχαριστούμε παρα πολύ για όλες τις παρατηρήσεις. Για να μην ανεβαζω συνεχεια το θέμα, ευχαριστώ και τους επόμενους. Να είστε σίγουροι ότι κάθε σχόλιο λαμβανεται υποψη και έχει σημασία, από το καλύτερο μέχρι το χειρότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

βλεπεις αυτα τα "ακροβατικα" θελουν waterfall πληκτρολογιο αλλιως μπορει να σου μεινουν μερικα πληκτρα στο χερι. ;D

 

Για του λογου το αληθες....

hσψ://www.youtube.com/watch?v=PXozSn754D0

 

 

Μπραβο και απο εμενα, πολυ καλοι

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για του λογου το αληθες....

Ε καλα τωρα, εσυ πηρες το πιο extreme παραδειγμα!! ;D ;D

Στα χερια του Emerson μπορουν να σπασουν καθε είδους πληκτρα, waterfall ή μη... ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο πολύ όμορφο παίξιμο, λίγο σφιγμένοι αλλά δικαιολογείται λόγω tv...live σας έχουμε δει αρκετές φορές και το "'όλο" είναι super! Καλή συνέχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικ ,με άρεζε  ;D

 

Για πόσο καιρό σου "άρεζε"; (Το "άρεζε" είναι παρατατικός..) ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα μπραβο στην μπαντα για χτες...πρωτη φορα εβλεπα τα παιδια...πιστοτατοι και καταπληκτικοι μουσικοι ολοι τους...αυτος ο τραγουδιστης Τι Φωναρα!!!Πρεπει να ειναι και μεταλλας ετσι?Ηταν ενα θεαμα που αξιζε περισσοτερο κοσμο!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε Νοε :)

 

Δε θα ελεγα ότι είναι μεταλάς ο Βασίλης, αλλά η αλήθεια είναι ότι παραπέμπει ίσως σε πιο "σκληρό" ήχο. Πάντως σίγουρα προκειται για εναν απο τους καλυτερους που έχω ακούσει προσωπικά.

 

Και με τον κόσμο, είμαστε υπερ-ευχαριστημένοι. Μπορεί να μη γεμίζει ασφυκτικά το μαγαζί, αλλά υπάρχει μια συνέπεια αξιοπρεπους προσελευσης εδώ και 6 χρόνια. Οπότε αυτό για μας είναι κάτι παραπάνω από αρκετο. Θα ήταν απληστία να ζητήσουμε κάτι παραπάνω, αλλα φυσικά θα ήταν πολυ ευπροσδεκτο. :)

 

Ευχαριστούμε και παλι για τα καλα σου λόγια και που μας τίμησες εχθες. Είναι πολυ σημαντικό για μας :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου