Προς το περιεχόμενο

The Great Gig @ Radio Arvila - Young Lust


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

THE GREAT GIG, A TRIBUTE BAND TO PINK FLOYD "YOUNG LUST" - RADIO ARVILA 15-5-2012

 

Να υπενθυμήσω ότι υπάρχει προγραμματισμένη μια συναυλία στο Μύλο στις 25 Μαϊου.

 

Show επιείκεια με την αφεντιά μου, δεν ξέρω να παιζω hammond και είχα άγχος 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάρα Πολύ Καλό!

Είναι ίσως η πρώτη φορά που ακούω καλό ήχο σε μπάντα που έπαιξε στο Ράδιο Αρβύλα.

 

Neeq, ωραίο μπλουζάκι!!!

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε  :D

 

Η αλήθεια είναι ότι μας προσεξαν πολυ, ίσως λόγω της μουσικής που παίξαμε που αρεσει σε όλο τον κόσμο.

Φυσικά βοηθάει και η πολυ καλή συνεργασία που εχουν ηχητικά οι κιθάρες μας.

 

Το μπλουζάκι όντως έκανε θραυση εχθες. Και προς μεγάλη μου έκπληξη, το κατάλαβαν πολλοι το αστειο (δεν ξερω αν φαινεται καλα, γράφει Mood Sympathizer).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μπλουζάκι όντως έκανε θραυση εχθες. Και προς μεγάλη μου έκπληξη, το κατάλαβαν πολλοι το αστειο (δεν ξερω αν φαινεται καλα, γράφει Mood Sympathizer).

Το διάβασα αφού πάτησα 15 φορές pause ;D

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα μια κουβέντα σήμερα με ένα παιδί που σας είδε χθες, και μου έλεγε ότι παίξατε ωραία και τα σχετικά.

Το video το επιβεβαιώνει. ;)

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια παιδια.

 

Χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ παντως, ζωντανά είμαστε καλύτεροι (λιγότερο σφιγμένοι και με καλυτερο ήχο), οπότε αν σας φέρει ο δρομος σας προς τα δω στις 25, θα χαρουμε να σας δούμε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ειδα και γω χτες και σκεφτομουν αν ο πληκτρας εισαι εσυ Neeq, ειχα στο νου μου το ποστ που ειχες φτιαξει πριν μια βδομαδα για την εμφανιση σας στο Ραδιο Αρβυλα αλλα δεν θυμομουν ποια μερα ειχες πει.

Μια χαρα παιξατε λοιπον, ωραιο και το μπλουζακι. :P

Με "αγχωσες" λιγο οταν εριξες μερικα "χαστουκακια" στα πληκτρα του Kurzweil, ετσι εχω σπασει εγω 2 πληκτρα παλιοτερα, βλεπεις αυτα τα "ακροβατικα" θελουν waterfall πληκτρολογιο αλλιως μπορει να σου μεινουν μερικα πληκτρα στο χερι. ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου