Προς το περιεχόμενο

Chart Show Countdown *Rock*


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οποιος παρακολουθησε τη χθεσινη εκπομπη ας πει την αποψη του . Προσωπικα εγω νιωθω ντροπη να πω οτι ειμαι απο την Ελλαδα και ακουω ροκ μετα το χθεσινο . . . Ο απολυτος εξευτελισμος του ειδους . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

. . . Ο απολυτος εξευτελισμος του ειδους . . .

μπαααα... έχει και πιό χαμηλά!

Deep Purple Performs with Vasilis Papakonstantinou in Greece

http://greece.greekreporter.com/2011/01/23/deep-purple-performs-with-vasilis-papakonstantinou-in-greece/

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παραδειγμα ειχαν τον Παπακωσταντινου στο νουμερο 3 και τους Nirvana στο νουμερο εξι . . . Καλα τις Τρυπες στο εικοσιτοσο . . . Επισης εβγαινε η Φαρμακη και ελεγε ωραιος ΑΥΤΟΣ και δεν ηξερε καν το ονομα του,του Μπονο π.χ. . . . Ελεος . . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης εβγαινε η Φαρμακη και ελεγε ωραιος ΑΥΤΟΣ και δεν ηξερε καν το ονομα του,του Μπονο π.χ. . . . Ελεος . . .

 

Και τι σκάς που η Φαρμάκη δεν ήξερε τον Bono; Who gives a f*@%.

 

Για παραδειγμα ειχαν τον Παπακωσταντινου στο νουμερο 3 και τους Nirvana στο νουμερο εξι . . . Καλα τις Τρυπες στο εικοσιτοσο . . .

 

Δεν λες πάλι καλά που δεν είχαν τον Μαργαρίτη στο 1.

 

Σημ. Δεν το είδα.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολυ μου την εσπασε που ειχαν ολοι απο ενα ζευγαρι μπακετες και εκαναν οτι επαιζαν ντραμς και το κλασσικο οτι παιζουν κιθαρα . . . Ποσο δηθεν . . . Η Γερμανου τους Brainwash Squad τους ειπε BRAINWASH SQUOTS ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολυ μου την εσπασε που ειχαν ολοι απο ενα ζευγαρι μπακετες και εκαναν οτι επαιζαν ντραμς και το κλασσικο οτι παιζουν κιθαρα

 

Έλα ρε συ. Αυτό σου την έσπασε κι εσένα; Και ποιός δεν κάνει air guitaring ή air drumming όταν ακούει μουσική; Τώρα, δήθεν ξεδήθεν, τι να σου πω; Μπορεί. Αλλά και πάλι who gives a f*@%.

 

Η Γερμανου τους Brainwash Squad τους ειπε BRAINWASH SQUOTS ...

 

Έχω κάνει πολύ χειρότερα σαρδάμ, αλλά πολύ χειρότερα λέμε. Αν δεν ήταν σαρδάμ τότε το μόνο για το οποίο μπορείς να την κατηγορήσεις είναι ότι δεν προετοιμάστηκε επαρκώς ως όφειλε όντας επαγγελματίας. Όπως αναφέρθηκε ηδη υπάρχουν και χειρότερα.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παρακολουθησατε τη χθεσινη εκπομπη για αυτο τα λετε αυτα . . .

Για χαζούς μας έχεις?...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου