Προς το περιεχόμενο

Chart Show Countdown *Rock*


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Για τον exarhos όμως που είναι και "δικός μας" δεν είπε κανείς τίποτα...  :) ;D

 

Φοβεροοοοο Syle!Ήχος! Παίξιμο! Attitude! ….Και ωραίο παιδί!!!! Είναι….και συμφορουμίτης!!! Μου έφτιαξε την διάθεση! Μπράβο στο παλικάρι! Χίλια μπράβο!!! Αυτό είναι Rock Attidute!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον exarhos όμως που είναι και "δικός μας" δεν είπε κανείς τίποτα...  :) ;D

 

ΚΕΛΛΥ ΚΑΛΤΣΗ - I LOVE ROCK 'N' ROLL - 3/4/2011

 

Φαίνεται ότι είσαι κιθαροφάν. Εγώ που δεν είμαι, είχα μάτια μόνο για τη κυρία. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός από παιχταράς είναι και χρυσό παιδί, και απίστευτα (και αδικαιολόγητα) μετριόφρων!  :)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται ότι είσαι κιθαροφάν. Εγώ που δεν είμαι, είχα μάτια μόνο για τη κυρία. ;)

 

Δεν το είχα δει όταν προβλήθηκε (δεν συνηθίζω να παρακολουθώ την εκπομπή)...

Κάποιος όμως μου σφύριξε ότι έπαιξε κι ο Έξαρχος κι έψαξα στο youtube αν υπάρχει.

 

Για την κυρία βέβαια συμφωνώ κι επαυξάνω, αλλά σήμερα μάθαμε οτι ο Νέστορας δεν είναι "κιθαροφάν"!

 

Το άλλο με τον τοτό.....??  :D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερός ο "δικός μας"  ;D

Όσο αφορά την εκπομπή όπως προείπε κάποιος η λίστα διαμορφώθηκε από πωλήσεις και από airplay άρα δεν είναι και πολύ παράξενο που οι Nirvana ήταν πιο κάτω απ' τον Παπακωνσταντίνου, το αντίθετο θα ήταν κάπως ανησυχητικό γιατί μάλλον θα ήταν αποτελέσματα από άλλη χώρα ή εμένα μου είπαν οτι ζω στην Ελλάδα αλλά στην τελική πρέπει να βρίσκομαι κάπου αλλού..εδώ πιο κάτω, αλλά πολύ κάτω μιλάμε...

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αναρωτιέμαι πόσες μέρες δυσκοιλιότητας πρέπει να υποστώ για να πετύχω τέτοιο "βαρύ" look! Katatalla πολύ αξιοπρεπές και σωστό look, με τα δερμάτινά του, τη μαύρη strat με το μεταλλικό pickguard, τον σφίχτερμαν με την ibanez και τη maple ταστιέρα...not!

 

 

Επειδη τον εχουμε παρει ολοι πολυ στο ψιλο, να πουμε οτι το παληκαρι- ειναι ωραιος τυπας. εμενα δε με χαλαει το στυλακι. Μια καποια θεατρικοτητα ειναι μερος του παιχνιδιου.Και ισως και μουσικα ο ανθρωπος να ξερει καλα τι κανει- και να εχει jedi power foresight. ΜΑγκια του. Απλα εδω που ειναι φορουμ μουσικων ειναι λογικο να κρινουμε ως μουσικοι και να τα λεμε κανονικα.

Μη βλεπεις εμας που προσεχουμε με τι κιθαρα παιζει, τον τονο του, το στυλ του, τις κιθαριστικες φρασεις του κ.ο.κ. Ο μεσος ελληνας που δεν ειναι μουσικος σε αντιστοιχα δρωμενα, βλεπει μια εικονα οικια με αυτη που ειναι συνηθισμενος να βλεπει, ακουει ενα κομματακι σμοκ ον τη γουοτερ που κατι του θυμιζει και γουσταρει και η κιθαρα με την οποια παιζει και εμεις οι κιθαριστες ξερουμε καθε βιδουλα της, για το μεσο κοριτσακι και θεατη και με κουπι απο βαρκα να επαιζε, "αχ, γλυκουλης αντρακλας ειναι" θα λεει.

 

Δε θα καταλάβω ποτέ πως χρησιμοποιούν τις δυο αυτές λέξεις μαζί...

 

 

Για τον exarhos όμως που είναι και "δικός μας" δεν είπε κανείς τίποτα...  :) ;D

 

ΚΕΛΛΥ ΚΑΛΤΣΗ - I LOVE ROCK 'N' ROLL - 3/4/2011

 

Εδω Νίκο υπήρχε και μπαλέτο...  ;)

 

exarhos να με σγχωρνάς, αλλά την παράσταση την έκλεψε ο φίλος με το keytar  ;D

Καλή και η τραγουδιάρα, αλλά πολύ μπούτι στη βιτρίνα ρε παιδί μου...η Joan αλλιώς τα δίδαξε:

 

I Love Rock 'n Roll- Joan Jett and the Blackhearts

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του Νεστορα τουχω εγω εδω οργανο καλο να το μαθει και να γινει φαν   ;D

 

ΥΓ

Χε χε χε!!! Νεστορα στο χρωστουσα.....  ;D

 

Ε! τότε έχουμε πόλεμο. :D :D :D :D :D :D

 

Για την κυρία βέβαια συμφωνώ κι επαυξάνω, αλλά σήμερα μάθαμε οτι ο Νέστορας δεν είναι "κιθαροφάν"!

 

Το άλλο με τον τοτό.....??  :D ;D ;D

Είπα, ξείπα και γ..ώ το λόγο μου. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου