Προς το περιεχόμενο

Δειγματα απο Μικροφωνισμούς;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχας καλησπερα σας :D Το προβλημα μου εχει ως εξης...Στο μαγαζι που επαιζα ειχαμε ενα τραγουδιστη ο οποιος τραγουδουσε τερμα...μιλαμε για τρελη ενταση αλλα ειχε καλη ρυθμιση και δε μικροφωνιζε με αποτελεσμα να μην γινεται τιποτε για να τον χαμηλωσουμε. Επειδη ενδεχεται το χειμωνα να ξαναπαω με τον ιδιο τραγουδιστη μηπως γνωριζεται αν υπαρχουν δειγματα απο μικροφωνισμους..αλλα να ειναι πειστικα..ετσι ωστε να τα παιζω την ωρα που τραγουδαει μπας και μειωσει λιγο την ενταση του?..(μας εχει ζαλισει τα...φρυδια 8) :evil: Περιμενω τα φωτα σας :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν έχω να σου δώσω... φώτα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αλλά ρε παιδιά, πάμε καλά; Θα βάλεις samples από μικροφωνισμούς μπας και ο τραγουδιάρης σταματήσει να σας καβαλάει (μην πάει το μυαλό σου στο πονηρό Antouan) δηλαδή; Όχι, απλά θα του πείτε να τραγουδάει σιγότερα γιατί σας χαλάει τον ήχο. That's it!

 

Τώρα για το που θα βρεις τέτοια samples, sorry αλλά δεν κατέχω. Θα μπορούσες να τα ηχογραφήσεις κι εσύ πάντως! 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να πείραξεις τη γειωση του μικροφώνου του και να πάθει ηλεκτροπληξία(δε θα τον χαλάσει).ποιος νομίζει οτι είναι ο καζαντζίδης?

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ.ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να πείραξεις τη γειωση του μικροφώνου του και να πάθει ηλεκτροπληξία(δε θα τον χαλάσει).ποιος νομίζει οτι είναι ο καζαντζίδης?

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ.ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.

 

Όποιος έχει δει την ταίνια "almost famous" κάτι αντίστοχο συμβαίνει στον τραγουδιστή τους.....

 

Πλεκτάνη μυρίζομαι και δε μου αρέσει :lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια απλα ειναι αφεντικο και τραγουδαει κιολας και δεν παιρνει απο λογια εκει ειναι το προβλημα..και εχω φρικαρει...μιλαμε δεν παλευεται το ατομο..κατι θα κανω...προσπαθησα να ηχογραφισω μονος μου αλλα δεν βγηκε και πολυ πειστικο...το παλευω 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να κουρεψεις κανα ημιτονακι ή βρες τον ηχο feedback (καπου θαμμενο στα πρεσετια ειναι ) που εχει το ΡΑ50 σου :wink: [/img]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου