Προς το περιεχόμενο

New YouGroove Session with Kostas Liolios


ex-drummarios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο τη δισκογραφία του να δει κανείς θα καταλάβει οτι είναι ίσως το πιο ''hot'' όνομα στην mainstream πιάτσα τα τελευταία χρόνια... Και όχι τυχαία...!

 

Μπράβο σε όλους τους συντελεστές, εξαιρετική δουλειά, για άλλη μια φορά ευχαριστούμε που συντονίζετε αυτή την προσπάθεια δημιουργίας ελληνικού drum community!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδια και οντως ο Κωστας σκοτωνει. Σαν παιχτης και σαν ανθρωπος. Χρυσο παιδι.  :) Παντως βλεπω λιγοτερη ανταποκριση απτα προηγουμενα ποστ που ανεβασα με τα ιnterviews.  :-\ Anyway. Τα λεμε στο επομενο παιδια !!!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδια και οντως ο Κωστας σκοτωνει. Σαν παιχτης και σαν ανθρωπος. Χρυσο παιδι.  :) Παντως βλεπω λιγοτερη ανταποκριση απτα προηγουμενα ποστ που ανεβασα με τα ιnterviews.  :-\ Anyway. Τα λεμε στο επομενο παιδια !!!  ;)

 

Συγχαρητηρια για μια ακομα φορα,

εξαιρετικη δουλεια

 

φιλε εχεις δικιο για την ανταποκριση αλλα εχω την εντυπωση οτι οφειλεται σε γενικοτερο ''μουδιασμα'' στο φορουμ...Ο κοσμος εχει τρελλαθει με αυτα που βλεπει γυρω του ελεω κρισης γενικοτερα....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως βλεπω λιγοτερη ανταποκριση απτα προηγουμενα ποστ που ανεβασα με τα ιnterviews.

 

φιλε εχεις δικιο για την ανταποκριση αλλα εχω την εντυπωση οτι οφειλεται σε γενικοτερο ''μουδιασμα'' στο φορουμ...Ο κοσμος εχει τρελλαθει με αυτα που βλεπει γυρω του ελεω κρισης γενικοτερα....

 

Εγώ νομίζω πως οφείλεται στο ότι το παληκάρι δεν είναι "εισαγώμενος"...

 

Προσωπικά πρώτη φορά τον είδα/άκουσα. Μετρημένος και ωραίος.

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδια .Το ονομα του Κωστα το ακουσα πρωτη φορα το 1998 νομιζω απο ενα φιλο μου κιθαριστα τον ΦΩΚΙΩΝΑ ΜΠΟΥΚΛΗ (η FOKO ) Θεσσαλονικιο .''Με λεει'' :φιλαρακι θα παθεις πλακα αμα τον ακουσεις πιτσιρικας ειναι αλλα παιζει .Και μου βαζει ενα demo που ειχανε κανει για καποια κομματια του (αλλος παιχταρας ο FOKO ) .Eιχα ακουστα για τις δουλειες του session.

Eπισης εχω ακουσει και ορισμενες.Το παιδι ειναι γεννημενος ντραμμερ με εξαιρετικη αντιληψη και επαγγελματισμο .Μπραβο του αλλα  μπραβο και στον drummarios  που τον πηρε συνεντευξη για.Κωστα αν δεις τον foko πολλα χαιρετισματα .

Oσον αφορα την μικρη συμμετοχη μαλλον οι κατασταση φταιει (το ηθικο ειναι χαμηλο γενικα )

Καμμια σχεση με το οτι δεν ειναι εισαγωμενος ο Κωστας ...παλιοκαιροι δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, ενδιαφέρουσα συνέντευξη, όπως και όλες οι άλλες (τέτοιου είδους προσφορά σε ενα forum πάντα ειναι πολύτιμη ;))

 

Από τους πλέον άριστους session drummers και όντως, μετρημένο παιδί με ωραίες και φρέσκες αντιλήψεις, πέραν των παλαϊκών που κυριαρχούσαν στο μουσικό μας στερέωμα. Απ' ότι φαίνεται στη συνέντευξη τουλάχιστον. Μπράβο σε όλους!

 

Ενα + στην παρεϊστικη ατμόσφαιρα που φτιάχνετε και επίσης θα ήταν ωραίο σε κάθε συνέντευξη, όποιος καλεσμένος έχει την όρεξη και θέληση, να δίνει κι ένα μικρο ντραμιστικό tip, σχετικό με το ύφος της μουσικής που καταπιάνεται. Κιπ όν!

 

   

‘You gotta be willing to die for the motherf@cker.’

 

-Elvin Jones

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να στε καλα παιδια, συγχαρητηρια. Μπραβο και στον Κωστα Λιολιο εκτος του παιξιματος του ταλεντου κτλπ κτλπ και για την ειλικρινεια του.

Ντανκε που λενε και οι γερμανοι  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικός και προσγειωμένος μουσικός, δεν είχα ακούσει το όνομά του μέχρι σήμερα. Απίστευτο και το παίξιμο/τζαμάρισμα που παρεμβαλλεται μεταξύ των ερωτήσεων.

 

Συγχαρητήρια  :)

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου