Προς το περιεχόμενο

Κιθάρα Dean Evo Dragster + Marshall amp


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω πολυ για τις προτασεις σας, τεινω σε combo αλλα θα το ψαξω περεταιρω και θα αποφασισω...οστωσο καθε προταση/εμπειρια απο φιλο ευπροσδεκτη.

 

geodimitri ποιος απο ολους που προτεινεις ειναι η καλυτερη σχεση τιμης-ποιοτητας???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πιστεύω ότι όλοι πάνω κάτω είναι πολύ καλοί για τα λεφτά τους. Δυστυχώς δεν έχω προσωπική εμπειρία με κάποιον από τους ενισχυτές που σου παρέθεσα. Οπότε το καλύτερο είναι αυτό που σε είπα, να δοκιμάσεις όσους περισσότερους μπορείς έτσι ώστε να έχεις προσωπική άποψη.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και αυτόν, πολύ καλός για Μέταλ αλλά γομάρι

 

http://www.thomann.de/gr/bugera_6260212.htm

 

Πολύ σωστός!

Στα 300ευρώ, είναι all tube metal "τέρας" και δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με τον MG30. Θα δεις τεράστια διαφορά και σίγουρα πολύ περισσότερες χαμηλές και βάθος. Από gain, δε θα χρειαστείς ούτε EMG ούτε τίποτα. Καρφί επάνω στον ενισχυτή την κιθάρα κι είσαι έτοιμος! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σας ευχαριστω παρα παρα πολυ. Καταληγω σε combo και αφου ολοι συστηνετε τον bugera, αλλα και επειδη μ' αρεσουν πολυ τα χαρακτηριστικα του, πεζει και να 'ναι η τελικη μου επιλογη. Βεβαια θελω να δοκιμασω και μερικους να δω τι "παιζει"...ποια μαγαζια μου συστηνετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου