Προς το περιεχόμενο

Έχετε κατοικίδια;Αν ναι παρουσιάστε τα!



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ωραιο thread παιδια. δυστηχως δεν προλαβα να βγαλω φωτο οταν ο bruno το αρσενικο μπουλντογκ μου ηταν ορθιο και ειχε στηριξει το κεφαλι του στον τοιχο και ροχαλιζε, μιλαμε πεθανα στα γελια.

greg+9 μήπως ειμαστε απο την ιδια πολη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκυλάς εκ γενετης (φυσικα μονο οσον αφορα στα ζωα).

Boxer, λυκοσκυλα, ημιαιμα... ακομα και κανις.

 

Τωρα αλλαζει τριχωμα και δεν ειναι για φωτογραφια...

 

μιλαμε για πολλη τριχα

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ με κιθαρόσκυλο (από κούνια) κάνω παρέα

 

Έκανες practice και ξαφνικά τον είδες "θρονιασμένο" εκεί;  ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cpt. Blacknose. Τρέφεται αποκλειστικά με ζωντανά Ροτβάιλερ. Long gone but not forgotten. Mια μέρα απλά έφυγε, κι ούτε ένα γράμμα ούτε ένα sms...

Τόσο killer αυτός ο μπούλης?   ;D

Μπούλης ο ...killer; Ένα έχω να σου πω: Έτσι και τολμούσες να κυκλοφορήσεις με σαγιονάρα όταν ήταν κοντά, θα έπρεπε μετά να μετρήσεις τα δάχτυλά των ποδιών σου. Και θα έβγαιναν λιγότερα! ;D

 

Καμία ράτσα δεν είναι δολοφονική.Τα αφεντικά είναι τα τέρατα.Παίρνουν τέτοια ζώα για ποζεριά..αισθάνονται αρχηγοί..τα περιορίζουν σε χώρο 1 επί 2 και περιμένουν να τρώνε τους κλέφτες.Από κάτι τέτοιους γκασμάδες βγαίνουν οι προκαταλήψεις.

Kαι από τη σκηνή του νεκροταφείου στο Omen....

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Βρήκα τον Tony τραυματισμένο και ετοιμοθάνατο πριν ένα χρόνο. Είναι πάνω από 10 ετών και του λείπουν αρκετά δόντια. (Αυτό όμως είναι λεπτομέρεια γιατί είναι ευνουχισμένος οπότε του λείπουν και πιο βασικά).

 

Του δίνω γατοτροφή, νερό, τον πηγαίνω στο γιατρό, τον αφήνω να ξαπλώνει στο χαλί, κι ο βλάκας νομίζει ότι είναι δικός μου.   ;D

 

(Tony ----> από το "Γατόνι")

2012-06-21_11_44_47.thumb.jpg.ae23a5478959cb102726a476b6248d23.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου