Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία ή ουτοπία ;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμα σε αφήσει ο μπαμπάς σου, θυμήσου ότι είναι Χαλάνδρι.

 

Θυμάμαι!Tο χέρι μπερδεύτηκε.

 

Έστω και παρανόμως μπορεί και να αποκομίσετε εμπειρίες ζωής μιλώντας μαζί μου.  :P

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ρε παιδιά, τώρα γύρισα από τη δουλειά και δεν με κρατάνε τα πόδια μου να ανέβω Χαλάνδρι από Καλλιθέα. :'(

Κρίμα, ήθελα να σας δω όλους μαζεμένους. Ίσως την επόμενη φορά! :(

My apologies.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ μπόρεσα γιατί φτιάχνω κάτι ενός φίλου του Waterfall.

My apologies κι από εμένα.

Τρεις μερες φυλακη και στην αναφορα του λοχου Κυριε Μανωλη.Ωραια ηταν τα ειπαμε, επεσε αρκετο γελιο ,ξεχασαμε και τα χαρατσια για λιγο ...πρωτη φορα συμμετειχα και το χαρηκα .Ωραιες μπυρες και 2-3 γυναικες που ''μιλαγαν'' φτιαξαν την ατμοσφαιρα .Παροντες yameth,nestoras ,messalion,bouzoukleri,audiokostas,haris,siachamis,funky bassman,distorsionκαι φυσικα terryroscoebeck και ο γραφων.ΑΝ Ξεχασα καποιον συγνωμη ζητω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Προδοτόφατσες, δεν ήρθατε  ;D ;D ;D ;D

 

Τηρήθηκε αυστηρό απουσιολόγιο και για όσους δεν εμφανίστηκαν θα πέσουν καμπάνες  ;D

 

Εσείς χάσατε, αφού είχαμε την ευκαιρία να αναλύσουμε εκ του σύνεγγυς όλα τα φλέγοντα θέματα: Κσύλα, μαγνήτες, όργανα, και άλλα κσύλα, περισσότερα κσύλα, νίτρα- εμ χμμμ είπα για τα κσύλα;  ;D ;D ;D

 

Ειδική μνεία για τον ήρωα Messalion που έκανε ολόκληρο ταξίδι για να έρθει- μετά της κυρίας του παρακαλώ, η οποία δε αγόγγυστα όλο το βράδυ μας άκουγε να αναλωνόμαστε στα λατρεμένα μας ζητήματα  :o ;D ;D ;D

 

Αυτά και εις άλλα με υγεία

 

ΥΓ: Πλεόναζαν (ξανά) οι κιθαρίστες. Ευτυχώς που ήταν ο Χάρης και ο Περικλής για να υπάρχει εκπροσώπηση και για τους... τομαροκρούστες  ;D

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσεις την απουσία των Marathon και dkall άντε και του fusion, πάλι οι ίδιοι ήμασταν.

 

Αυτοί που θέλουν να βάζουν ένα πρόσωπο μπροστά από τα avatar και να πιουν σαν άνθρωποι μια μπύρα με φίλους που έχουν κοινά ενδιαφέροντα.

 

Ωραία ήταν...

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάντως αυτό σας το αναγνωρίζω. Βγήκατε βράδυ. Κατά τον τίτλο του thread ήπιατε…..και την επομένη 9 η ώρα το πρωί στο πόδι (κατά αμάχητο τεκμήριο – το πιθανότερο είναι δε να ξυπνήσατε και νωρίτερα) ……respect από εμένα  ;) :D  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάντως αυτό σας το αναγνωρίζω. Βγήκατε βράδυ. Κατά τον τίτλο του thread ήπιατε…..και την επομένη 9 η ώρα το πρωί στο πόδι (κατά αμάχητο τεκμήριο – το πιθανότερο είναι δε να ξυπνήσατε και νωρίτερα) ……respect από εμένα  ;) :D  .

 

Ναι, τον...Βόσπορο  :P Βαριά- βαριά δύο με τρεις μπύρες και κάτι... λεμονίτες σφηνάκι  ;D

 

Για αυτό λοιπόν κομμένες οι μπυροποσίες... Στο εξής τεϊοποσίες και μάλιστα απογευματινές γιατί δεν είμαστε και για πολλά ξενύχτια  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Αυτοί που θέλουν να βάζουν ένα πρόσωπο μπροστά από τα avatar και να πιουν σαν άνθρωποι μια μπύρα με φίλους που έχουν κοινά ενδιαφέροντα.

 

Ωραία ήταν...

Το αυτό. +1000.

 

Αμοξιλ ήταν τα σφηνάκια ρε φίλε...

 

 

Υ.Γ. Προς stoner: θα έρθει η ώρα αγόρι μου κι εσένα. Μη βιάζεσαι. Δεν το λέω αφ υψηλού σαν "μεγαλος", αλλά θα κάνουμε κατι άλλο προς μέρα μεριά και θα μπορέσεις να έρθεις απροβλημάτιστα.

 

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Αμοξιλ ήταν τα σφηνάκια ρε φίλε...

 

 

 

 

Τα πρώτα φίλος- Φενεργκάν κατά τον Χάρη  ;D

 

Τα δεύτερα όμως ήταν... λεμονίτα  :D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου