Προς το περιεχόμενο

Η πρώτη μου συναυλία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

welcome my friend!! :lol:

 

by the way take a look at this: :lol:

 

Κανόνες του Forum:

 

 

Πριν δημοσιεύσετε κάποια απορία ανατρέξτε στις υπάρχουσες δημοσιεύσεις. Search

 

Γράφουμε EΛΛHNIKA με πεζους χαρακτήρες.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δεις οτι τα χανεις συγκρατησου στο ταμπουρο σε ρυθμο 1 2 και μια χαρα θα το βγαλεις. Κανεις δεν το παιρνει χαμπαρι(μονο κανα μπασιστα να φοβασαι). Αλλοστε διασκευη κανεις.. εχεις δικαιωματα! :wink: Εγω που ειμαι νεος(1,5 μηνας μολις) εχω καταφερει να κρατησω ρυθμο(αντε και κανα γυρισμα) και κανεις δε μου λεει τιποτα!

 

Απλα χαλαρωσε και απολαυσε το.. πανω απολα πεξ'το μαστερ, κοολ, θεος κτλπ. και στο τελος θα σου λενε οτι επαιξες γαματα ακομα και αν φαλτσαρες(δεν βλεπεις φειμ στορυ?? :lol: )

 

Καλή επιτυχια! :)

Ο ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ LARRY!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και στο τελος θα σου λενε οτι επαιξες γαματα ακομα και αν φαλτσαρες(δεν βλεπεις φειμ στορυ?? :lol: )

Καλά, αυτό είναι στάνταρ! Έχω παίξει live που για μένα ήταν τα χειρότερα και όλοι λέγαν "γαμάτα" κτλ και live που νόμιζα ότι ήταν τέλεια και οι άλλοι λέγαν ότι έχουμε παίξει καλύτερα άλλες φορές!

url=http://www.echidna-band.com]Echidna

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλοποίησε το παίξιμο σου ως το σημείο που θα το ελέγχεις απόλυτα. Μην έχεις το άγχος ότι και καλά θα σου πουν ότι δεν παίζεις παπάδες. Στο τέλος θα ακούσεις και μπράβο για το ουσιαστικό σου παίξιμο.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

μαι συμβουλή και απο μένα όταν παίζεις διπλοπέταλο να μην σφύγγεις τους γοφούς σοὖ απο το ανγχος.....επίσης θα πρέπει να πείσεις τον εαυτό σου οτι έχεις ξεφύγει απο το σημείο να μπερδεύεις τα χέρια με τα πόδια ....αλήθεια πως πήγε το live.............αυτά απο μένα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου