Προς το περιεχόμενο

" Ήρθες Ξαφνικά " - (new song by spimav_z)


Spiros Mavromatis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξαναεκτείθεμαι, τα πολλά λόγια δεν χρειάζονται.

 

Στίχοι - Μουσική - Ηχογράφηση , Μίξη δικά μου, και όλα τα όργανα εκτός απο μπάσο που έπαιξε ο κουμπάρος μου , με ένα παλιο-KenSmithΒlackTigerVintage 6 string  :P :P :o :o

 

και το addictive που παιζει τα τυμπανα. Φωνή ο φίλος Νίκος. Ευχαριστώ και τους 2!

 

Σχολιάστε ελέυθερα.

 

(Έφυγε και η αίτηση για την ΑΕΠΙ με ότι έχω γράψει μέχρι σήμερα. σε λίγο φεύγουν και demo cds.αν ενδιαφέρεται κάποιος , p.m. me. Ευχαριστώ  ;D )

ΗΡΘΕΣ_ΞΑΦΝΙΚΑ.mp3

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπύρο να μη σου πω ψέματα, δεν είμαι καθόλου οπαδός του ιδιώματος αλλά αυτό δε λέει τίποτα. Απλώς δεν είμαι ο κατάλληλος να το κρίνει.

Να επισημάνω ομως ότι θεωρώ την παραγωγή σου παραφορτωμένη.

Η δε φωνή (Νίκος) αν δεν ασχολείται επαγγελματικά με το άθλημα, κάνει πολύ άσχημα.

Πολύ καλή φωνή.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δε φωνή (Νίκος) αν δεν ασχολείται επαγγελματικά με το άθλημα, κάνει πολύ άσχημα.

Πολύ καλή φωνή.

Έχει πολύ καλή χροιά, σε πολλά σημεία δεν είναι στον τόνο όμως.

 

Μ' άρεσε το κομμάτι, έχει κάτι από τη χρυσή εποχή του ελληνικού τραγουδιού. Μ'άρεσε και το σόλο κιθάρας.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα κυριοι. ευχαριστω για τον χρονο σας να ακουσετε και να γραψετε σχολια πολυτιμα για μενα.

 

audiokostas, ναι ειναι στο οριο του "φορτωμενου" , επηρεασμενος απο το νυχτερινο παταρι γαρ...

ο Νίκος σχολειται επαγγελματικα - οσο του επιτρεπουν τα δεδομενα του νησιου- εχει βελτιωθει οντως πολυ.

 

nestoras , επιτηδες δεν χρησιμοποιησα κανενος ειδους autotuner για τα φωνητικα.

 

thank you hyperpanos!

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφιέρωσα και εγώ λίγα λεπτά να ακούσω τη δημιουργία σου και μπορώ να πω ότι αν το άκουγα τυχαία στο ραδιόφωνο θα το άφηνα να παίξει. Το μόνο που θα πω είναι ότι το τελειώνει κάπως απότομα κατά τα άλλα ήταν πολύ καλό :)

In a world of magnets and miracles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου