Προς το περιεχόμενο

Ibanez Guitar Solo Competition


John Papaducci

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά και καλό μήνα σε όλους!Αυτό είναι το take μου για τον διαγωνισμό!!

 

 

Καλή επιτυχία σ'όσους συμμετέχουν!!Καλό καλοκαίρι να έχουμε!! :)

www.yiannispapadopoulos.gr

www.facebook.com/YiannisPapadopoulos.Guitar www.youtube.com/user/YiannisPapadopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εύχομαι ολόψυχα την νίκη, γιατί πραγματικά την αξίζεις  :)

 

 

 

Α να μην ξεχάσω να πάω να κόψω και τα χέρια μου  ;) ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Γιάννη, σε μισώ.

Τι είναι αυτά που κάνεις; Κάνε μου μια χάρη και την επόμενη φορά που θα ανεβάσεις βίντεο, βγάλε κανά τεράστιο εξάνθημα στην μούρη σε παρακαλώ, έστω βάλε μια ψεύτικη καμπούρα, να 'χω τουλάχιστον να λέω "καλά, μπροστά του είμαι το απόλυτο κουλάδι, αλλά τουλάχιστον δεν είμαι καμπούρης."  ;D

 

Καλή επιτυχία. Shredding και τεχνική υψηλότατου επιπέδου, με νόημα και περιεχόμενο.

 

Ωραίος ο παίχτης , αλλα ibanez solo competition και να παίζεις με PRS? ντροπή.  ;D

 

Σωστό κι αυτό.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Γιαννακη παιδακι μου...καθε φορα τα ιδια....δεν εχεις να ζηλεψεις τιποτα και απο κανεναν....επρεπε να ζουσες αλλου εσυ...οχι εδω...δεν εχω λογια...οτι εχεις βαλει και εχουμε δει ειναι αααααααλλο επιπεδο....μακαρι να ειχα το 20% απο αυτο εχεις....σου ευχομαι τα καλυτερο σε οτι και αν κανεις.

 

Να'σαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αψογος.

Κορφη στο ειδος του ο John.

 

ΥΓ μετα βαζεις και σκουπα, για να μαζεψεις τις νοτες απο το πατωμα?  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάλυψαν απόλυτα οι προηγούμενοι  :)

Θέλω να σταθώ όμως ιδιαίτερα στο αριστερό σου χέρι, το οποίο απλά είναι η τελειότητα θέσης-κίνησης.

Καλή επιτυχία, παντα τέτοια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβλεπα να τα σχολια των αλλων και αναρωτιομουν "σιγα μωρε τι θα κανει παλι 300νοτες το δευτερολεπτο κλπ κλπ" μεχρι που ειδα το βιντεο...

 

well... δεν ξερω πως θα σε κρινουν και τι θεση θα παρεις στον διαγωνισμο μιας και ανταγωνιζεσαι ανθρωπους απο ολοκληρο τον κοσμο, αλλα εγω ηδη αρχισα να μελεταω το σολο σου και να το σπαω σε ξεχωριστες ασκησεις!

 

ειλικρινα, θαθελα να μπορω να παιξω και το κυριο να συνθεσω ετσι!

 

γκουντ λακ!

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια. Χαίρομαι που βρήκατε το σόλο ενδιαφέρον.Καλή επιτυχία σ'όσους συμμετέχουν στον διαγωνισμό! Σχετικά με το σόλο να ενημερώσω πως θα γίνει tab-παρτιτούρα για όποιον ενδιαφέρεται. Το ποιο πιθανό είναι να το δώσω for free αυτή τη φορά μέσω του site: www.yiannispapadopoulos.gr .Και πάλι σας ευχαριστώ και καλό καλοκαίρι!!

 

Ωραίος ο παίχτης , αλλα ibanez solo competition και να παίζεις με PRS? ντροπή.  ;D

 

:)Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε..το σκεφτόμουν και γω είναι η αλήθεια..

 

ps:ο Mesa boogie mark iv που χρησιμοποιώ σο video, είναι προς πώληση.Η αγγελία είναι εδώ:http://smart.noiz.gr/details.php?id=89467

www.yiannispapadopoulos.gr

www.facebook.com/YiannisPapadopoulos.Guitar www.youtube.com/user/YiannisPapadopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου