Προς το περιεχόμενο

FL Studio help


Fboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον παιδια καλησπερα, μολις εγκαταστησα το fl studio, και επειδη πρωτη φορα χρησιμοποιω προγραμμα μου βαζω εγω vst κτλ εχω καποιες αποριες, κατεβασα γρηγορα γρηγορα ενα vst για ηλ. κιθαρα, δεν εννοω κιθαρα, εννοω οτι παιζω εγω ηλ. κιθαρα και εγω θελω παραμορφωση απο τα vst's, ο amplifier λεγεται superriff guitar ή κατι τετοιο τεσπα, ειναι free το περασα στο φακελο εκανα refresh στα plugins στο fl και κανονικα το ειδε, το διαλεξα αλλα οταν παιζω κιθαρα δεν ακουω καμια παραμορφωση, ακουω τον κανονικο ηχο που βγαζει η κιθαρα συνδεοντας την στο pc και χωρις να ειναι ανοιχτο το fl.

Να πω πως η καρτα ηχου μου υποστηριζει asio και οταν μου ζητηθηκε να τους εγκαταστησω κατα τη διαρκεια εγκαταστασης του fl εγω ειπα οχι, επειδη ηδη τους ειχα.

Να πω πως ο μετρονομος απο το fl ακουγεται κανονικα.

καθε βοηθεια δεκτη.Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια καλησπερα, μολις εγκαταστησα το fl studio, και επειδη πρωτη φορα χρησιμοποιω προγραμμα μου βαζω εγω vst κτλ εχω καποιες αποριες, κατεβασα γρηγορα γρηγορα ενα vst για ηλ. κιθαρα, δεν εννοω κιθαρα, εννοω οτι παιζω εγω ηλ. κιθαρα και εγω θελω παραμορφωση απο τα vst's, ο amplifier λεγεται superriff guitar ή κατι τετοιο τεσπα, ειναι free το περασα στο φακελο εκανα refresh στα plugins στο fl και κανονικα το ειδε, το διαλεξα αλλα οταν παιζω κιθαρα δεν ακουω καμια παραμορφωση, ακουω τον κανονικο ηχο που βγαζει η κιθαρα συνδεοντας την στο pc και χωρις να ειναι ανοιχτο το fl.

Να πω πως η καρτα ηχου μου υποστηριζει asio και οταν μου ζητηθηκε να τους εγκαταστησω κατα τη διαρκεια εγκαταστασης του fl εγω ειπα οχι, επειδη ηδη τους ειχα.

Να πω πως ο μετρονομος απο το fl ακουγεται κανονικα.

καθε βοηθεια δεκτη.Ευχαριστω

 

Aδερφέ δεν το ξέρω το πρόγραμα αλλά στο internet έψαξες?

Μπες σε youtoube γράψε αυτό που κάνεις μπας και σου βγάλει κανένα αποτοτέλεσμα και σε Google. 8)

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου