Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια, ψάχνω παλιό περιοδικό!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Ζητώ απεγνωσμένα βοήθεια. Ψάχνω το περιοδικό Music Pro που είχε κυκλοφορήσει από το HiTech πριν κάποια χρόνια. Κάλεσα στα γραφεία της εκδοτικής με την ελπίδα ότι έχουν αντίτυπα αλλά μου είπαν ότι τα έχουν σε ψηφιακή μορφή και μετά από αίτηση θα μου κοστίσει 1 ευρώ/σελίδα.

Αν υπάρχει κάποιος που έχει τα τεύχη και θα ήθελε να πάμε μαζί σ ένα φωτοτυπικό κέντρο να τα φωτοτυπίσω, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες ποια τεύχη σε ενδιαφέρουν.

Ζήτα τα .pdf τους.

Δες πόσες σελίδες είναι.

Καλείς σε copy center, όχι ένα αλλά 6-7-8 τουλάχιστον.

Τους λές τις σελίδες, το χαρτί που θές και επιλέγεις την καλύτερη προσφορά.

 

Αυτά, αν δεν βρεις κάποιον παλιό κάτοχο.

 

Προσωπικά να τα έχω σε .pdf είναι πιο άνετα σε διάβασμα και εύκολα σε πρόσβαση της όποιας πληροφορίας.

 

Ερώτηση: Τα .pdf στα στέλνουν δωρεάν; Ή πας από κει με μέσο αποθήκευσης και στα ''φορτώνουν'';

To 1€/σελίδα ισχύει και για .pdf;

Δεν το κατάλαβα.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι η χρέωση 1 ευρώ/σελίδα αφορά την πληροφορία περισσότερο κι όχι την εκτύπωση. Οπότε -χωρίς να έχω ρωτήσει κιόλας- θεωρώ ότι και σε pdf να τα ζητήσω η χρέωση θα είναι η ίδια.. Αν και τώρα που το σκέφτομαι, για την ασφάλεια της συναλλαγής, μάλλον face to face θα δέχονται γιατί στο τηλέφωνο μου είπε "Βλέπω ότι είστε από Θεσσαλονίκη και αυτό είναι ένα πρόβλημα".. τι να πω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου