Προς το περιεχόμενο

Πού μπορεί να μάθει κανείς μπάσο στη Θεσσαλονίκη;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμαν πια :cry: Μια κουβέντα είπα και η ειρωνεία πάει σύννεφο :cry:

 

Τεσπα! :wink:

 

Έχεις δίκιο σε αυτά που είπες για τα Ωδεία... Χμμμ... Πάντως θα χρειαστώ σίγουρα μια επανάληψη στη Θεωρία' date=' έχω ξεχάσει κάποια πράγματα γιατί το πιάνο το έχω παρατήσει κάτι χρόνια τώρα. Θα δω. Όσο για τους μπασίστες που έχετε στο φόρουμ, άντε να εμφανιστούν να μου δώσουν τα φώτα τους! :D :wink:

[/quote']

 

Αγαπητό μου μυρμήγκι της φωτιάς, θα μας συνηθίσεις, ναι, είμαστε πολύ ειρωνικά καθάρματα εδώ μέσα... άρα έχεις πολλά και καλά να μάθεις. ;-)

 

Πάντως δεν θα πλήξεις.

 

Καλά, δεν μπορείς να κανονίσεις σε κάποιο Ωδείο να κάνεις 3-4 μαθήματα επανάληψης και να πληρώσεις ανάλογα; Δεν μπορεί να είναι τόσο αρτηριοσκληριωμένοι ρε αδερφέ...

 

ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΛ... Γιατί δεν έχετε κοπέλες στο φόρουμ; Τόσο κάφροι είστε; Γυναικοδιώκτες... :wink: :lol: :)

 

Κοίτα και παραπάνω περί καφρίλας... ή μάλλον δες κανένα παράπλευρο θέμα... :wink: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε Arpegios' date=' τώρα συνειδητοποίησα ότι ο αβατάρ σου είναι ένας γεγές και όχι κάποιο χέρι που κουνάει μαντήλι!!!!!!!!!!! :D :lol: :lol:[/quote']

 

8O 8O 8O

 

Έχεις αρχίσει και με ανησυχείς... :? :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έχεις αρχίσει και με ανησυχείς... :? :lol: :lol: :lol:

 

Αστα, άστα,

λίγο η ηλικία, λίγο η πρεσβυωπία, λίγο το αλτσχάϊμερ...

πάω για κάνα χαμομηλάκι τώρα και να ξαπλώσω :lol:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έχεις αρχίσει και με ανησυχείς... :? :lol: :lol: :lol:

 

Αστα' date=' άστα,

λίγο η ηλικία, λίγο η πρεσβυωπία, λίγο το αλτσχάϊμερ...

πάω για κάνα χαμομηλάκι τώρα και να ξαπλώσω :lol:[/quote']

 

Μουαχαχαχαχαχα!! :lol: :lol: :lol:

 

Το χειρότερο πάντως είναι... πως ακόμα δεν βρήκαμε τι είναι αυτό στον ώμο του παπά που έχεις στο άβαταρ!! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το χειρότερο πάντως είναι... πως ακόμα δεν βρήκαμε τι είναι αυτό στον ώμο του παπά που έχεις στο άβαταρ!! :lol: :lol: :lol:

 

Επειδή βλέπω μεγάλη ανησυχία και καημό. έκανα ενα close up στην εικόνα και είδα οτι είναι κάποιο κομμάτι υφάσματος που κρέμεται από την ποιμαντική ράβδο ή όπως αλλιώς λέγεται.

Έτσι, για να ησυχάσετε και να σας φύγει η περιέργεια :wink:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βλέπω μεγάλη ανησυχία και καημό. έκανα ενα close up στην εικόνα και είδα οτι είναι κάποιο κομμάτι υφάσματος που κρέμεται από την ποιμαντική ράβδο ή όπως αλλιώς λέγεται.

Έτσι' date=' για να ησυχάσετε και να σας φύγει η περιέργεια :wink:[/quote']

 

Γαμώτο...

 

Μου κατέστρεψες τα όνειρα τώρα... ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν ο Πίκατσου... 8) :? :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κατέστρεψες τα όνειρα τώρα... ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν ο Πίκατσου... 8) :? :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Καλά εγώ με τα μαντήλια αλλά βλέπω ότι κι εσύ να ......φλερτάρεις με το αλτσχάιμερ :lol:

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κατέστρεψες τα όνειρα τώρα... ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν ο Πίκατσου... 8) :? :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Καλά εγώ με τα μαντήλια αλλά βλέπω ότι κι εσύ να ......φλερτάρεις με το αλτσχάιμερ :lol:

 

Ή κάτι σοβαρότερο... :P

 

Καλά... το μαμήσαμε πάλι το thread... sorry Μυρμήγκι... :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλά... το μαμήσαμε πάλι το thread... sorry Μυρμήγκι... :oops:

 

Όπως πάντα.

Αλλά για το ....Μυρμήγκι παραθέτω ενα thread δικό μου, σχετικά με μπάσσο και αν δεν έχει (μπάσσο) ας ρίξει μιά ματιά. :wink:

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4883

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το μαμήσατε το θέμα :!: :evil: :evil: Ντροπή σας...

 

Τεσπα, σας συγχωρώ... Αρκεί να μου δώσετε καμία λύση! Προς το παρόν, με πείσατε να μην πάω σε Ωδείο ή έστω να ψάξω για κάτι πιο ευέλικτο, όχι να κάνω 250 ώρες τη βδομάδα. Αν κάποιος έχει κανένα γνωστό που παραδίδει μαθήματα, στείλτε πμ με τηλέφωνα κτλ. Να συγκεντρώσω πληροφορίες.

 

:lol:

e swim the silent seas of sanity gone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου