Προς το περιεχόμενο

Σεμινάριο με τον Bob Katz στην SAE Athens!


gem9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15451_Bob_Katz_in_SAE_Athens.jpg

 

H SAE Athens, μέλος του παγκόσμιου εκπαιδευτικού φορέα SAE Technology Group, φιλοξενεί για πρώτη φορά στην Ελλάδα τον Bob Katz και διοργανώνει ένα μοναδικό σεμινάριο με τίτλο:

"A Mastering Day with Bob Katz"

 

Την Παρασκευή 5 Οκτωβρίου (14:00-20:00) το σεμινάριο απευθύνεται στους σπουδαστές και τους αποφοίτους της SAE,

ενώ το Σάββατο 6 Οκτωβρίου (12:00-18:00) το σεμινάριο απευθύνεται στο υπόλοιπο κοινό.

 

Περισσότερες πληροροφίες και δηλώσεις συμμετοχής: http://athens.sae.edu/el/news/9360/Seminar:_A_Mastering_Day_with_Bob_Katz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι! Που θα πάει θα γυρίσει ο τροχός και θα ψωνίσουμε και μείς απ'το πάνω ράφι  ;D

 

Μην νομίζεις ότι μου τρέχουν από τα μπατζάκια..κάποια άλλη υποχρέωση θα μείνει πίσω.. ;) αλλά..bob katz δεν συναντάς κάθε μέρα... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αλίμονο δε το συζητώ αυτό. Αστειευόμενος μιλούσα πάντα!

Αν ήταν τα κυβικά μου το σεμινάριο αυτό δε θα το έχανα με τίποτα! Απλά είμαι πολύ *μικρός* για τέτοια σεμινάρια! Αξίζει τα λεφτά του μέχρι τελευταίο ευρό ακόμα και σε τέτοιες εποχές δύσκολες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου