Προς το περιεχόμενο

Fall


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε και καλό μας χειμώνα...

Μπράβο συνονόματε, με κάτι τέτοια μου λείπει η strat μου ακόμα περισσότερο..

 

ΥΓ: Αν σ ακούει ο Stevie, σίγουρα θα χαμογελάει :)

 

Ε, ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδιά σας ευχαριστώ όλους πολύ.

 

να κανεις εκεινον που τ ακουει

οχι μονο να μη βαρεθει-πραγμα πολυ ευκολο για τετοιου "τυπου" κομματι-αλλα στο τελος να του λειπει λιγακι ακομα.

 

Έτσι συνέβει και με το κομμάτι σου.Το άκουσα στις 9 το πρωί ,και είμαι σίγουρος ότι το βράδυ πριν πέσω για ύπνο θα μπορώ να σιγοτραγουδήσω τη μελωδία του 

 

Αυτό που αναφέρετε αγαπητοί Γιώργο και Βασίλη είναι ο σκοπός μου. Κάτι να μένει. Αν το πετυχαίνω, όλα τα άλλα περισσεύουν.

 

Καλό μας χειμώνα που είπε κι ο Σπύρος. Εύχομαι σε όλους καλές εμπνεύσεις και όχι βαρύ κρύο καθότι τα πράγματα φέτος είναι πολύ δύσκολα...

 

Υ.Γ. Χαίρομαι που σας άρεσε ο ήχος. Ο ενισχυτής πάντως ΔΕΝ είναι Fender. :)

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Συγχαρητήρια φίλε jazzjoker!Από Τρίτη ξεκινάω το τελευταίο ''κεφάλαιο'' της σχολικής ζωής μου,οπότε το κομμάτι σου θα μπορούσε εύκολα να είναι το soundtrack της υπόθεσης!Πολύ όμορφη δουλειά!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπύρο, άρχισες να γράφεις με τον "Βρετανό"?  ;D

 

Πολύ ωραίο ήταν, χθές το βράδυ το άκουσα 3 φορές στο καπάκι και μόλις τώρα άλλη μία.  8) :)

 

Έχει το κατάλληλο mood για να υποδεχτούμε το φθινόπωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε φιλε... :'( μονο σε εμενα θυμιζει Rory?

Ναι  :D και σε λενε και "ritchie" παναθεμα σε  ;D φερνει σε παιξιμο την εισαγωγη απο το "catch the rainbow" αλλα με ενα αλλιωτικο δικο του στυλ,πιο ζωντανο,πιο καινουργιο και πιο moody θα ελεγα :)

 

Γνωμη μου φυσικα - Σπυρε συμπαθαμε 8)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο!

Ειναι απ τις περιπτωσεις που οταν ο ηχος ειναι φυσικος,απο καλο ενισχυτη(Laney?),με τα καταλληλα δαχτυλα,η στρατοκαστερ απλωνει τη μαγεια της και δεν αφηνει περιθωρια για γκρινιες σχετικα με την ελλειψη γεφυρας-μοτιβο... :)

 

Καλο Φθινοπωρο!Σε οσους βιαζονται.. :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια φίλε jazzjoker!Από Τρίτη ξεκινάω το τελευταίο ''κεφάλαιο'' της σχολικής ζωής μου,οπότε το κομμάτι σου θα μπορούσε εύκολα να είναι το soundtrack της υπόθεσης!Πολύ όμορφη δουλειά!

 

Καλή επιτυχία σου εύχομαι αγαπητέ Bill και προπάντων κοίτα να το διασκεδάσεις.

 

φερνει σε παιξιμο την εισαγωγη απο το "catch the rainbow" αλλα με ενα αλλιωτικο δικο του στυλ,πιο ζωντανο,πιο καινουργιο και πιο moody θα ελεγα :)

 

Γνωμη μου φυσικα - Σπυρε συμπαθαμε 8)

 

Θυμίζει Ritchie αλλά με δικό του στυλ, πιο ζωντανό, πιο καινούριο και πιο moody? Σε συμπαθώ ήδη αγαπητέ Χρήστο αλλά μετά από αυτό που έγραψες, ακόμη περισσότερο.  :)

 

 

Σπύρο, άρχισες να γράφεις με τον "Βρετανό"?  ;D

 

τι είναι? :P

 

Ειναι απ τις περιπτωσεις που οταν ο ηχος ειναι φυσικος,απο καλο ενισχυτη(Laney?),

 

Ναι λοιπόν, όπως καταλάβατε είναι ο Laney VC30 και το ωραιότατο καθαρό του κανάλι με ένα digitech hardwire dl-8 μπροστά.

 

Σας ευχαριστώ πολύ για την ακρόαση και τα σχόλια.

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου