Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση περι line 6 xt live πεταλιερα


daeore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει αυτή http://smart.noiz.gr/details.php?id=97549 αν μπορείς να πετύχεις καλύτερη τιμή, αλλιώς η RP500 καινούργια από το thomann είναι μέσα στα οικονομικά σου όρια!

 

Eπίσης, στις αγγελίες υπάρχει μια μπάρα αναζήτησης, άμα έγραφες "rp1000" θα έβρισκες την πιο πάνω αγγελία!

 

 

ψηνομαι πολυ για Digitech! μαρεσε πολυ ο ηχος απο τα video! δες λιγο αυτην.

τι ειναι?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτή δουλεύει με ipad, έχεις ipad;

 

Tσέκαρε τα παρακάτω βίντεο με την RP1000 (ίδιος είναι ο ήχος και με την RP500):

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή δουλεύει με ipad, έχεις ipad;

 

Tσέκαρε τα παρακάτω βίντεο με την RP1000 (ίδιος είναι ο ήχος και με την RP500):

 

 

 

οχι δεν εχω ipod.αλλα για να καταλαβω.θελει ειδικη παραγελια για να συδεετε με ipod.η γενικα μπορεις να το συνδεσεις αν θελεις?

 

φιλε πολυ καλει!!! μαρεσε μην σε πω απο ολες οσες εχω ακουσει μεχρι τορα! σκεφτομε στα σοβαρα να μασω λιγα ακομα λεφτα και να την παρω κενουρια και να εχω ήσυχο το κεφαλι μου!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν εχω ipod.αλλα για να καταλαβω.θελει ειδικη παραγελια για να συδεετε με ipod.η γενικα μπορεις να το συνδεσεις αν θελεις?

Όχι, θέλει αποκλειστικά ipad για να λειτουργήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να το ψάχνεις τόσο πολύ, καλές και οι Tonelab αλλά είναι κι αυτές ξεπερασμένες, είναι κρίμα να μην πάρεις κάτι πιο πρόσφατο σχετικά εφόσον μπορείς! Πάρε μια Digitech από αυτές που σου είπα και θα με θυμηθείς ;)

 

ώπα ; τι έγινε μάικ ; αλλάξαμε στρατόπεδο ; τελικά τόσο κορυφή το gps ; κανε μου αναπ στο κινητό να σε εχω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώπα ; τι έγινε μάικ ; αλλάξαμε στρατόπεδο ; τελικά τόσο κορυφή το gps ; κανε μου αναπ στο κινητό να σε εχω...

 

Όχι όχι, κοίτα, τα drives του X3 Live είναι στο ίδιο επίπεδο με του GSP και των RP, αλλά οι RP500/1000 έχουν καλύτερα εφέ (όπως και το GSP) και έχουν και looper (το GSP δεν έχει) που ζητάει ο φίλος, οπότε δεν έχει νόημα να πάει για το X3 Live! Το σημαντικό στο GSP είναι ότι μπορείς να του φορτώσεις custom ΙRs, γι'αυτό και το πήρα κιόλας, αλλιώς δεν θα το έπαιρνα, εφού είναι στα ίδια επίπεδα περίπου με το X3 Live που έχω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι όχι, κοίτα, τα drives του X3 Live είναι στο ίδιο επίπεδο με του GSP και των RP, αλλά οι RP500/1000 έχουν καλύτερα εφέ (όπως και το GSP) και έχουν και looper (το GSP δεν έχει) που ζητάει ο φίλος, οπότε δεν έχει νόημα να πάει για το X3 Live! Το σημαντικό στο GSP είναι ότι μπορείς να του φορτώσεις custom ΙRs, γι'αυτό και το πήρα κιόλας, αλλιώς δεν θα το έπαιρνα, εφού είναι στα ίδια επίπεδα περίπου με το X3 Live που έχω!

 

βρηκα rp1000 φιλαρακι στα 300 και το τσιμπισα! ευχαριστω πολυ για την συμβουλες

και ολη οσει βοηθησαν στο θεμα των πεταλιερων.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος φιλάρα, έκανες την καλύτερη κίνηση για αυτά που ήθελες αλλά και γενικότερα, είναι από τις καλύτερες και πιο ολοκληρωμένες πεταλιέρες! Ελπίζω να σου αρέσει και να την ευχαριστηθείς, μόλις τη δουλέψεις για κάποιο καιρό γράψε τις εντυπώσεις σου μετά εδώ :)

 

Και για ότι χρειαστείς υπάρχουν 2 θέματα που έχουν υπωθεί πολλά για τις Digitech:

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=173749.0

http://www.noiz.gr/index.php?topic=179082.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα rp1000 φιλαρακι στα 300 και το τσιμπισα! ευχαριστω πολυ για την συμβουλες

και ολη οσει βοηθησαν στο θεμα των πεταλιερων.  ;)

 

Kαλόπαιχτη! :D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου