Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση περι line 6 xt live πεταλιερα


daeore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια.ειναι ειδη στο προγραμα να αγορασω την line 6 xt live.αλλα γενικα λιγο την ψαχνω τι δουλεια.βασικα αξηζει σαν πεταλιερα?γιατι βλεπω παρα ειναι παλια.επισης η line 6 xt live εχει δυνατοτητα εγραφης lop?οσοι δεν κατάλαβαν ανωω οπως αυτος που παιζει στο παρακατο video: http://www.youtube.com/results?search_query=line+6+xt3+live+&oq=line+6+xt3+live+&gs_l=youtube.3...3982.10045.0.10378.16.16.0.0.0.0.224.2099.7j7j2.16.0...0.0...1ac.1.Jk4CZDs94h8

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ρε κουφοντινα παρτη να πειραμματιστεις πρωτα και αμα δεν σου κανει την πουλας! αφου την εχεις βρει σε τιμη ευκαιριας !

*sÞea®head™³ '00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν όντως την έχεις βρει ευκαιρία, λύνει χέρια, οπότε βουρ στο πατσά.

Αν πάλι έχεις λεφτά για "ξόδευα" (κάθε άλλο παρά ξόδεμα δλδ) ρίξε μια ματιά στη καινούρια σειρά που έχει βγάλει η line 6

Guitarist in training

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για Live και για ηχογράφηση έχει πολλές δυνατότητες και αξιοπρεπή ήχο.

 

Από γκάζια σκίζει!

 

Πάσχει λίγο στις δυναμικές και ιδιαίτερα αν παίζεις πολύ με το volume τις κιθάρας θα πάθεις μια μικροφρίκη.

 

Θέλει πολύ ψάξιμο για να εκμεταλλευτείς τις δυνατότητές της και αν έχεις ενισχυτή και θες να την κουμπώσεις δοκίμασε ΚΑΙ μέσω fxloop ΚΑΙ καρφωτά στο input για να δεις που ακούγεται καλύτερα. Είναι λίγο άτιμη όταν συνδέεται με πραγματικούς ενισχυτές! Αυτό, φαντάζομαι, ισχύει για όλες τις πεταλιέρες.

 

Αν η τιμή είναι καλή go for it.

Αλλά... θα σε συμβούλευα, να μην απογοητευθείς γρήγορα και την δώσεις πίσω/πουλήσεις αν πρώτα δεν πειραματιστείς μαζί της πολύυυυ!!

 

Εμένα μου πήρε κανένα μήνα μέχρι να αρχίζω να ξεχωρίζω με ποιούς ενισχυτές μπορώ να βγάλω τι ήχο και ποιός μου αρέσει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν όντως την έχεις βρει ευκαιρία, λύνει χέρια, οπότε βουρ στο πατσά.

Αν πάλι έχεις λεφτά για "ξόδευα" (κάθε άλλο παρά ξόδεμα δλδ) ρίξε μια ματιά στη καινούρια σειρά που έχει βγάλει η line 6

 

 

σιγουρα φιλε μου.της εχω δει ολες της line 6 πεταλιερες.αυτη τι στιγμη θελω κατι φτηνο και αξιοπιστο.βρηκα μια καλη ευκερια στην πολη μου την line 6 xt live  στα 250 ευρω. και ειναι κενουρια η πεταλιερα.την εχει χρησιμοπιησει πολυ λιγο. βαση του δασκαλου μου που με ειπαι να την παρω.εψαξα να βρω αν πουλαει κανεις την line 6 xt3 live.αλλα δεν βρηκα κατι.ολες η αγγελιες ειναι παλιες.και μερικα τηλ δεν υπαρχουν καν.ειδα ebay και βρηκα στα 300 ευρω.αλλα απο αμερικη.δεν εμπιστεύομαι να παρω μεταχιρησμενω πραγμα απο εξωτερικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου