Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση περι line 6 xt live πεταλιερα


daeore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Oι καλυτεροι ήχοι (πιο κοντινοί σε πεταλάκια) σε πεταλιέρα, με αξιοπρεπή μή τζιτζικοειδής παραμορφώσεις, pedal effect επίσης πολύ κοντινά σε whammy και wha, με tap delay και LOOP (ΝΟΜΙΖΩ 40΄΄) υπάρχουν σε αυτά τα λεφτά σε καινούρια, γιατί έκαστος στο είδος του: Βοss me70. Εκεί κοίτα και θα είσαι ευτυχισμένος!

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρυ για τη χαλάστρα αλλά δεν είναι ευκαιρία στα 250 ευρώ...

 

κανονικα ποσο πρεπει να την δοσει? τον κανω ακομα παζαρια.το Σαββατο θα μιλησουμε για το τελικο ποσο...αυτος μου ειπε στα 250 με 270. ειναι πολλα τα λεφτα για αυτο το μοντελο.και σκεφτομουνα να του πω στα 220 με 230.η πεταλιερα εχει χρησιμοποιηθει πολυ λιγες φορες σημιονω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την δικιά μου την είχα αγοράσει πριν απο ένα χρόνο (άριστη, στο κουτί της με manual και cd) προς 150 euro. Σήμερα πιστευω πως κι αυτά πολλά είναι... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια αξιοπρεπής τιμή για το Pod XT Live είναι τα 200 ευρώ, ίσως το βρεις και λίγο παρακάτω αν είσαι τυχερός αλλά μην δώσεις ευρώ παραπάνω από τα 200!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικα ποσο πρεπει να την δοσει?

 

Δεν υπάρχει "κανονικά" σε αυτά τα πράγματα.

Όσο θέλει μπορεί να την δώσει,ειδικά αν έχει καιρό να πουλήσει κάτι ή δεν παρακολουθεί που έχουν φτάσει οι μουσικές αγγελίες στην Ελλάδα...

 

Και εγώ θεωρώ ότι ζητάει πολλά,αλλά πέρα από μια κουβέντα που μπορείς να του κάνεις δεν είναι υποχρεωμένος για κάτι άλλο.

Με 150 που έγραψε ο koyote πολύ δύσκολα θα την βρεις,δεν έχω δει ποτέ τέτοια τιμή για την συγκεκριμένη πεταλιέρα.Μάλλον πέτυχε την περίπτωση.

 

Επειδή τελευταία παρακολουθώ πεταλιέρες που ανεβαίνουν στο noiz, μιας και ψάχνω μια

συγκεκριμένη,έχω να πω ότι βλέπω 2-3 περιπτώσεις που αξίζουν σε τιμές σκότωμα..

Και επειδή τις έχω κάνει και bookmark τις βλέπω και διαθέσιμες ακόμη,η μία έμεινε..

 

 

 

Υ.Γ.Δεν έχω αγγελία,ούτε πρόκειται να στείλω κανά pm με link.

Όποιος ψαχτεί λίγο στον "κιθαριστικό εξοπλισμό" των αγγελιών θα βγάλει άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την δικιά μου την είχα αγοράσει πριν απο ένα χρόνο (άριστη, στο κουτί της με manual και cd) προς 150 euro. Σήμερα πιστευω πως κι αυτά πολλά είναι... ;)

 

μπα δυσκολα βρησκεις στα 150 φιλος. ευκερια ιταν η δικια σου περιπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200 ευρω μαγκες. θα μιλησω αυριο. αν μου τι δοσει καλος. αν οχι θα βρω καμια αλλη πεταλιερα δεν βιαζομαι.η αληθεια ειναι οτι θα ηθελα να παρω πολυ την line 6 xt3 live.αλλα δεν βρισκω αγγελιες απο ελλαδα στην τιμη τον 300 ευρω... ::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200 ευρω μαγκες. θα μιλησω αυριο. αν μου τι δοσει καλος. αν οχι θα βρω καμια αλλη πεταλιερα δεν βιαζομαι.η αληθεια ειναι οτι θα ηθελα να παρω πολυ την line 6 xt3 live.αλλα δεν βρισκω αγγελιες απο ελλαδα στην τιμη τον 300 ευρω... ::)

 

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=98053

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και 200 ευρω είναι παρά πολλά . Εδώ η hd σειρά που είναι και μακραν καλύτερη και καινουρια έχει στα 300. Στις αγγελίες κατα καιρούς υπάρχει η hd300 με 180 ευρω . Πως γίνεται το προηγούμενο μοντέλο και κατα 10 φορές υποδεεστερο κατα ομολογία της ίδιας της line6 να έχει 200 . Πάνω απο 150 ούτε κατα διάνοια . Αλλιώς γιατι να μην πάρει το παιδι την hd300 που έχει και δυναμικές λαμπατου και είναι και πιο νέο μοντέλο με ότι αυτο συνεπάγεται . Συχνή ανανέωση firmware απο εταιρεία κτλ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου