Προς το περιεχόμενο

Επειγουσα εγχειρηση του Eddie Van Halen στο παχυ εντερο


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις μπηκα στο επισημο site των  Van Halen και ειδα μια επειγουσα ανακοινωσηη οποια λεει:οτι ο Eddie Van Halen εγχειρηστηκε επειγοντως στην κοιλια για τι επασχε απο εκκολπωματιτιδα (μια ασθενεια του παχεος εντερου πολυ κοινη (παρα πολυς κοσμος την εχει και δεν την εχει διαγνωσει ) στο google υπαρχουν σχετικες πληροφοριες .Αυτη η εγχειρηση θα του παρει 3-4 μηνες αναρρωση (ηταν επειγουσα και ανοιξαν την κοιλια σε μεγαλο βαθμο ) του στοιχησε μια περιοδεια στην Ιαπωνια.Δεν ειναι τιποτα φοβερο αλλα ειναι επιπονο και θελει αλλαγη στον τροπο ζωης (μιλαμε οτι κοβουν 45 -50 ποντους παχυ εντερο ) ,διατροφης (οχι κρεας ,αλκοολ κλπ)

Καλη αναρρωση Εddie.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(μιλαμε οτι κοβουν 45 -50 ποντους παχυ εντερο )

;D ;D ;D ;D

 

Μ ανατριχιασες ρ αρχηγε... ;D ;D ;D

Εχεις κανει Βαρβακειο? ;D

 

Περαστικα στον ΜΕΓΑΛΟ! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@freerock1974 ..ΧΡονια πολλα Σταυρο παντα υγεια.(οχι δεν εχω κανει βαρβακειο αλλα εχω καποιες γνωσεις )

@yannis 37 μη το κοροιδευεις εχω δυο φιλους (ο ενας κιθαριστας 15 χρονια Αμερικη και πηγε να πεθανει μεσα στο νοσοκομειο γιατι ειχε φραξει το εντερο στο σιγμοιδες απο φλεγμονη εκκολπωματος και δεν ξερανε τι ειναι.Το παιδι ηρθε εδω και εκανε την εγχειρηση πριν 10 χρονια στην Θεσσαλονικη και απ'οτι ξερω ειναι μια χαρα)Ο αλλος το παλευει με συντηρηση.

Μακρυα απο εμας αυτες οι καταστασεις ειναι ''περιεργες''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

παλι καλα που ειναι κατι αντιμετωπισιμο γιατι ειναι παιδικο μου ινδαλμα ο eddie και φτανει ο iommi για φετος... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

@yannis 37 μη το κοροιδευεις εχω δυο φιλους ο ενας  πηγε να πεθανει μεσα στο νοσοκομειο γιατι ειχε φραξει το εντερο Ο αλλος το παλευει με συντηρηση.

Μακρυα απο εμας αυτες οι καταστασεις ειναι ''περιεργες''.

 

οσο μεγαλώνουμε ολο και κάτι θα βγαινει...ετσι ειναι αυτά ;)

 

το κακο ειναι να τα παθαινουν πιτσιρικια :(

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου