Προς το περιεχόμενο

Victim Of Passion


Vasmar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ'ότι διαβάζω,η..ιστορία μου "κάτι σας είπε"  :) Χαίρομαι αν σας άρεσε κι ευχαριστώ για την ακρόαση !!

Όπως είπατε αρκετοί,είναι Gary Moorish to the bone.Είναι το πρώτο κομμάτι στο οποίο είχα πρώτα στο μυαλό μου ολη τη μελωδία και ύστερα βρήκα τα ακκόρντα.Ναι,τον λατρεύω τον Gary και χαίρομαι αν σας τον θύμησε το κομμάτι αυτό!

 

Και πάλι ευχαριστώ !

 

@gvour:έννοια σου, κι εγώ τρόμαξα με τις κραυγές ;D

@fusion:Περίμενε και σε ένα fusion που γράφω τώρα,θα χεις και το αρμονικό σου σασπενς!χαχα

@JJ: Πόσο πιο εύστοχος ?  :)

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@fusion:Περίμενε και σε ένα fusion που γράφω τώρα,θα χεις και το αρμονικό σου σασπενς!χαχα

Κι άλλο βρε σασπένς βρε διάολε? :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nice  ;) ;)

 

Η αρχή είχε μια Gary Moore αύρα όπως ειπώθηκε... Από την μέσα και μετά, μου έφερε στο μυαλό Opeth.. Όχι ότι έψαξα να βρω με τι μοιάζει απλά just happened...

 

Ο ήχος της κιθάρας, για το στυλ του κομματιού, μου άρεσε προσωπικά.. Άν ήταν λίγο μικρότερο σε διάρκεια θα έλεγε περισσότερο πιστεύω.. Τα 7 λεπτά είναι πολυτέλεια στις μέρες μας... ;D

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@dvat: Thanks ! Σε βρίσκω πολύ εύστοχο.Περί opeth μου το λένε συνέχεια!  ;)

 

 

@eangle: Να σαι καλά παικταρά μου !!

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε (δεν ξέρω με τι και πως) αυτά τα κ@λοτύμπανα που έχεις γράψει και θα σου γράψω αυτό που αξίζει το κομμάτι σου. Μέχρι τότε ... >:(

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξε (δεν ξέρω με τι και πως) αυτά τα κ@λοτύμπανα που έχεις γράψει και θα σου γράψω αυτό που αξίζει το κομμάτι σου. Μέχρι τότε ... >:(

:)

Προς το παρόν,με λούπες και drum programming ,μέχρι εδώ μπορώ να φτάσω.Δυστυχώς ,θεωρώ τον τομέα αυτό τεράστια αγγαρεία που μου τρώει χρόνο από πιο σημαντικά και δημιουργικά πράγματα πάνω στην μουσική,με αποτέλεσμα να μην έχω όμορφα αποτελέσματα στο κομμάτι των drums.Συνειδητή επιλογή.Προτιμώ να αφιερώσω χρόνο στο να γίνω καλύτερος μουσικός,παρά στο να μάθω να προγραμματίζω τύμπανα. Next step:να γράφω τα τύμπανα για τα κομμάτια μου με drummer,σε στούντιο,τσοντάροντας φυσικά από το χαρτζιλίκι μου ..

Μέχρι τότε.. :-*

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου