Προς το περιεχόμενο

behringer guitar link UCG102-προβλημα


kkmspm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.behringer.com/EN/Products/UCG102.aspx

 

Μολις παρελαβα το ενλογο μαραφετι, για την ακριβεια το κινεζικο αδερφακι του και δεν μου παιζει σωστα....

για την ακριβεια ακουγεται σαν octaver με πολυ θορυβο. δοκιμασα και τον driver της behringer(που τελικα ηταν και αυτος ακριβως ιδιος) με το ιδιο αποτελεσμα.

Το εχει δοκιμασει κανενας? ειχε κανενας καποιο τετοιο θεμα η τελικα μου επεσε σκαρτο κομματι?

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.com/itm/280942142452?_trksid=p5197.c0.m619

 

ενα τετοιο. ειναι ακριβως το ιδιο με το behringer μονο που δεν πληρωνεις ονομα οποτε ειναι τζαμπα πραμα...

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με guitar rig παιζεις?Αν ναι πηγαινε file/audio and midi settings και στην καρτελα audio στο sample rate βαλε 48000.

Το ιδιο μου εκανε και εμενα οταν το ειχα στο 44100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οχι και πληρωνεις ονομα Behringer!!!!!!!!!!!!! Δεν θα μας τρελλανεις κιολας! Η τιμη του ειναι απολυτα φυσιολογικη - στο κατω κατω πληρωνεις την εγγυηση που δεν εχεις με το κινεζικο που αγορασες. Τωρα αν δεν σου δουλευει το κινεζικο, ειναι ψιλοαναμενομενο αφου ηθελες να γλυτωσεις τα 10 euro. Παντως και το behringer κινεζικο ειναι, απλα εχει υψηλοτερο quality control...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οχι και πληρωνεις ονομα Behringer!!!!!!!!!!!!! Δεν θα μας τρελλανεις κιολας! Η τιμη του ειναι απολυτα φυσιολογικη - στο κατω κατω πληρωνεις την εγγυηση που δεν εχεις με το κινεζικο που αγορασες. Τωρα αν δεν σου δουλευει το κινεζικο, ειναι ψιλοαναμενομενο αφου ηθελες να γλυτωσεις τα 10 euro. Παντως και το behringer κινεζικο ειναι, απλα εχει υψηλοτερο quality control...

φιλε σε ευχαριστω για τη βοηθεια σου. η αληθεια ειναι οτι πιστευα πως το behringer κανει πανω απο 18ευρο.(ναι 8 το πηρα και δεν πειραζει για την εγγυηση)

 

βεβαια αν πιστευεις οτι τα κομματια της behringer βγηκαν απο αλλη γραμμη παραγωγης απο οτι αυτο οκ, μπορει και να εχεις δικιο - μπορει και να μην εχεις ομως.....

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με guitar rig παιζεις?Αν ναι πηγαινε file/audio and midi settings και στην καρτελα audio στο sample rate βαλε 48000.

Το ιδιο μου εκανε και εμενα οταν το ειχα στο 44100

 

αδερφε σε ευχαριστω. εψαχνα τα priorities και τα modes  που ειχε και μιας και δεν αλλαζε κατι δεν δοκιμασα να ανεβασω το sample rate. παιζει μια χαρα, χωρις latency και χωρις ιχνος θορυβου ακομα και με lepou + tubescreamer(καλα ενα φςςςςςςςςςς το ακους αν το παρακανεις με το gain)

 

τα καλυτερα 8 ευρω που εχω χαλασει στη ζωη μου!

www.facebook.com/BlackBodyRadiationAthens

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου