Προς το περιεχόμενο

Έλα απόψε στου Θωμάν...


juan_de_viann

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Παιδιά μια ερώτηση : Παρακολουθώ το πακέτο που έχω παραγγείλει και μου γράφει αυτό στο site του thomann ''05.10.2012 15:04 The shipment has arrived in the destination country''.Αυτό σημαίνει ότι το πακέτο θα μείνει στο αεροδρόμιο το Σ/Κ ή μπορεί να μου έρθει και αύριο,δηλαδή ημέρα Σάββατο?

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παιδιά μια ερώτηση : Παρακολουθώ το πακέτο που έχω παραγγείλει και μου γράφει αυτό στο site του thomann ''05.10.2012 15:04 The shipment has arrived in the destination country''.Αυτό σημαίνει ότι το πακέτο θα μείνει στο αεροδρόμιο το Σ/Κ ή μπορεί να μου έρθει και αύριο,δηλαδή ημέρα Σάββατο?

 

Θα σου δώσω μιά συμβουλή:Να "πηγαίνεις" πάντα με το χειρότερο σενάριο για να μην απογοητευτείς ποτέ στη ζωή σου.Επομένως,το πακέτο από Δευτέρα και βλέπουμε... ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Χαχαχαχαχα καλά τα λες,αλλά παραξενεύομαι γιατί η διαδικασία παράδοσης ξεκίνησε τη Δευτέρα που πέρασε,δηλαδή την προσεχή Δευτέρα θα είναι η 6η εργάσιμη,ενώ από Αμερική ένα πετάλι μου είχε έρθει σε 7 εργάσιμες.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω πως στην μία περίπτωση πλήρωσες courier,ενώ στην άλλη (Thomann) απλό ταχυδρομείο,οπότε μην σου κάνει εντύπωση.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπεις στην περιοχή πελάτη του Thomann και βρεις την παραγγελία σου, το γράφει κάτω κάτω

πχ (απο δική μου παραγγελία)

Parcel shipped (4.58kg by Post/DHL International)

parcel number: 166642257863

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ενώ με τον δικό σου αριθμό λειτουργεί κανονικά (μην ανησυχείς,δεν κοίταξα τίποτα),με τον δικό μου γράφει ότι δεν είναι έγκυροι οι αριθμοί αποστολής.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ με τον δικό σου αριθμό λειτουργεί κανονικά (μην ανησυχείς,δεν κοίταξα τίποτα),με τον δικό μου γράφει ότι δεν είναι έγκυροι οι αριθμοί αποστολής.

 

Το πιο πιθανό είναι να μην το έχουν ακόμη τα Ελτά γι΄αυτό και γράφει έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το πιο πιθανό είναι να μην το έχουν ακόμη τα Ελτά γι΄αυτό και γράφει έτσι.

 

Σας ευχαριστώ όλους για το χρόνο σας,κρίμα γιατί έχω πρόβα αύριο και θα ήταν καλύτερα σιγά σιγά να συνηθίσω το set που αγόρασα (ενισχυτής και καμπίνα).

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου