Προς το περιεχόμενο

Snare Question: Pearl BPS 1465 MS Edition Snare, Autumn Fire #490


Astroman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello Earthlings

 

Εχει δοκιμάσει/αγοράσει κανείς το παρακάτω snare?

 

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Drums/Snare-Drums/Pearl-BPS-1465-MS-Edition-Snare-Autumn-Fire-490/art-DRU0023081-000

 

Επειδή δεν υπάρχει κανένα review internet όπως και sound samples

 

Thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδια τιμή, full maple, λιγότερο βαθύ (πριν κανένα μήνα υπήρχε και 6.5άρι αλλά δεν το βρίσκω πλέον): http://www.thomann.de/gr/mapex_14x55_special_panther_maple.htm

 

Δεν βρίσκεις review γιατί αυτό όπως και αυτό για το οποίο ρωτάς κυκλοφορούν μόνο Ευρώπη. Στον thomann έχει samples πάντως.

 

Δεν έχω παίξει με κάποιο απο τα δύο αλλά το ένα είναι Mapex και το άλλο Pearl οπότε όποιο και να πάρεις τα λεφτά του θα τα βγάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη σε ξεγελάει το limited edition κτλ, τα χαρακτηριστικά του παραπέμπουν σε entry-level οπότε εκτός και αν αυτό που έχεις είναι εντελώς απαράδεκτο ή απλά θες κάτι για 2ο θα σε συμβούλευα να μαζέψεις λίγα λεφτά ακόμα και να πάρεις κάτι πιο αξιόλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!

 

Μη σε ξεγελάει το limited edition κτλ, τα χαρακτηριστικά του παραπέμπουν σε entry-level οπότε εκτός και αν αυτό που έχεις είναι εντελώς απαράδεκτο ή απλά θες κάτι για 2ο θα σε συμβούλευα να μαζέψεις λίγα λεφτά ακόμα και να πάρεις κάτι πιο αξιόλογο.

 

όντως...και εμένα κάτι τέτοιο μου φάνηκε, εξού και η ερώτηση! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου