Προς το περιεχόμενο

Ποίο είναι το πιο σπάνιο LP , που έχετε;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικά. Λέει ο καθένας ό,τι θέλει.

To 197...φεύγα είχα ένα θείο που ήταν διευθυντής στη JVC. Μας είχε φέρει λοιπόν ένα επαναστατικό (για την εποχή που δεν πούλησε τίποτα...) σύστημα που δεν ήταν στερεοφωνικό αλλά τετραφωνικό. Έχω λοιπόν καμμιά 10ρια τετραφωνικούς δίσκους!!! Μετράει? ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

To 197...φεύγα είχα ένα θείο που ήταν διευθυντής στη JVC. Μας είχε φέρει λοιπόν ένα επαναστατικό (για την εποχή που δεν πούλησε τίποτα...) σύστημα που δεν ήταν στερεοφωνικό αλλά τετραφωνικό. Έχω λοιπόν καμμιά 10ρια τετραφωνικούς δίσκους!!! Μετράει? ;)

 

Δεν υπάρχουν κανόνες για εσένα ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι...ΟΚ...αλλά...κέρδισα? ;D ;D

 

Είχες κερδίσει πριν καν αρχίσει το θρέντ....σαν τον Τσάκ ένα πράμα  ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα από τα πρώτα που μου έρχονται στο μυαλό είναι από ελληνικό γκρούπ, και του οποίου η τιμή (απ' ότι ακούω) έχει εκτοξευθεί στα ύψη. Πρόκειται για ένα από τα πρώτα 300 κομμάτια που τυπώθηκαν και το όνομα αυτού:

 

R-1347517-1307391943.jpeg

 

http://www.discogs.com/Stress-%CE%89%CF%87%CE%BF%CF%82-%CE%A4%CE%B7%CF%82-%CE%91%CE%BD%CE%B1%CF%83%CF%86%CE%AC%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%B1%CF%82/release/1347517

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από περιέργεια, τί τιμή του δίνουν;

 

http://www.ebay.com/itm/BLACK-SABBATH-BEST-OF-4-LP-SET-RARE-LIMITED-EDITION-LOW-NUMBERED-85-Sealed-/390328748148?pt=Music_on_Vinyl&hash=item5ae1680874

 

http://www.ebay.com/itm/BLACK-SABBATH-BEST-OF-4-LP-SET-RARE-LIMITED-EDITION-NUMBERED-510-5000-Sealed-/350502667354?pt=Music_on_Vinyl&hash=item519b96445a

 

Αμφιβάλω αν μπορούν να πιάσουν αυτές τις τιμές,αλλά όπως είπα δεν έχω ιδέα για το τι γίνεται στην αγορά συλλεκτικών LPs...

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

oupss  δε το θελα

 

 

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

βινυλιο μανιακοί ενωθείτε 8) 8) 8) 8)

 

Δε ξέρω πιο να διαλέξω ως πρώτη επιλογή  :D :D :D :D :D

 

 

 

Ωραίος!!!!

Πάω να βγάλω και εγώ μια φώτο ....με άνοιξες την όρεξη!  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Επανήλθα….ό,τι διέσωσα μετά τον σκοτωμό με την αδερφή μου… ;D ;D ;D ;D ;D ;D

records_in_studio_1.thumb.JPG.0e797b437cde6aaf70d5005791911c40.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου