Προς το περιεχόμενο

Αυτοσχεδιασμός σε Am


panafana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος φίλος...Με άρεσες...έχεις αρκετές νότες μέσα που κλωτσάνε αλλά μην σε νοιάζει αυτό..Έχεις ήχο και φράσεις...Και αυτό είναι που μετράει...Συνέχισε έτσι...

 

Κολπάκι:Μάθε τα βασικά modes βρές 5-6 διαφορετικά δάχτυλα και πέρασε τα όλα με 3ες 4ες 6ες...Θα απογειωθείς...Συνέχισε έτσι!

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι άσχετο,με το DOD 250 τί έκανες( panafana)?

 

τίποτα ακόμα. δεν λειτουργεί και πρέπει να είναι το τρανζιστορ αλλα δεν είμαι σίγουρος και πώς να το δώ αυτό (έκανα εκείνο το tester με τον πυκνωτή στο καλώδιο της κιθάρας για να παρακολουθώ τα σημεία του κυκλώματος αλλα δεν βρήκα τπτ)! έχω απελπιστεί!

Ωραίος φίλος...Με άρεσες...έχεις αρκετές νότες μέσα που κλωτσάνε αλλά μην σε νοιάζει αυτό..Έχεις ήχο και φράσεις...Και αυτό είναι που μετράει...Συνέχισε έτσι...

 

Κολπάκι:Μάθε τα βασικά modes βρές 5-6 διαφορετικά δάχτυλα και πέρασε τα όλα με 3ες 4ες 6ες...Θα απογειωθείς...Συνέχισε έτσι!

 

Ευχαριστώ!!

πολύ καλή η ιδέα σου  ;) αμα βρώ χρόνο θα κάτσω να εξασκηθώ λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε!

 

Και αρχάριος να μην ήσουν το ίδιο θα σου'λεγα.  :)

 

Και το σημαντικότερο:κατάλαβες ότι ένα ωραίο σόλο κατά συνχότητα 90% δεν περιέχει μπουρμπουλήθρες σε συνδιασμό με υπερθέμανση της ταστιέρας.  ;D  ;)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τίποτα ακόμα. δεν λειτουργεί και πρέπει να είναι το τρανζιστορ αλλα δεν είμαι σίγουρος και πώς να το δώ αυτό (έκανα εκείνο το tester με τον πυκνωτή στο καλώδιο της κιθάρας για να παρακολουθώ τα σημεία του κυκλώματος αλλα δεν βρήκα τπτ)! έχω απελπιστεί!

Ευχαριστώ!!

πολύ καλή η ιδέα σου  ;) αμα βρώ χρόνο θα κάτσω να εξασκηθώ λίγο

 

Μην μασάς είναι μικρό κύκλωμα θα το βολέψουμε και γώ δοκίμασα το εργαλείο με τον πυκνωτη και τπτ,το δοκίμασα και σε κύκλωμα που δουλεύει και πάλι τσίφος, ή κάπου ακολουθάω λάθος(γιατί το τσέκαρα βιαστηκά) ή θέλει κάποια γνώση στο συγκεκριμένο αν και φαίνεται απλό αλλά μας κάνει νούμερα.

 

Εσύ γράψε τα κοματιάκια σου που τα βγάζεις μια χαρά και για το πετάλι μην σε νοιάζει επικοινώνησε μαζί μου να το δούμε μαζί αν θες.

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε!

 

Και αρχάριος να μην ήσουν το ίδιο θα σου'λεγα.  :)

 

Και το σημαντικότερο:κατάλαβες ότι ένα ωραίο σόλο κατά συνχότητα 90% δεν περιέχει μπουρμπουλήθρες σε συνδιασμό με υπερθέμανση της ταστιέρας.  ;D  ;)

 

Ευχαριστώ πολύ!  ;D

Ναι δεν μου αρέσουν τα γρήγορα και άστοχα σολο (αν και δεν μπορώ ακόμα να παίξω και τέτοια  :P)

 

Μην μασάς είναι μικρό κύκλωμα θα το βολέψουμε και γώ δοκίμασα το εργαλείο με τον πυκνωτη και τπτ,το δοκίμασα και σε κύκλωμα που δουλεύει και πάλι τσίφος, ή κάπου ακολουθάω λάθος(γιατί το τσέκαρα βιαστηκά) ή θέλει κάποια γνώση στο συγκεκριμένο αν και φαίνεται απλό αλλά μας κάνει νούμερα.

 

Εσύ γράψε τα κοματιάκια σου που τα βγάζεις μια χαρά και για το πετάλι μην σε νοιάζει επικοινώνησε μαζί μου να το δούμε μαζί αν θες.

 

Οκ αμα δεν δουλέψει και με το καινούριο τρανζίστορ θα σ πω  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου