Προς το περιεχόμενο

Βρείτε το όνομα του τραγουδιού που ψάχνετε


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.namemytune.com/

 

Έξυπνο site στο οποίο μπορείτε να ηχογραφήσετε τον εαυτό σας να τραγουδάει και να ανεβάσετε το clip για να βρουν το όνομα που ψάχνεται οι υπόλοιποι επισκέπτες του site.

 

Επίσης μπορείτε να βοηθήσετε άλλους, ακούγοντας τις ηχογραφήσεις τους και γράφοντας τον τίτλο του κομματιού που ψάχνουν, αν το ξέρετε βέβαια.

 

 

Ρίξτε μια ματιά, έχει πλάκα ;)

 

ΥΓ: ακούστε τι φάλτσο πέφτει από μερικούς :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δοκίμασα να ανεβάσω κομμάτι, αλλά αναγνώρισα 2-3.

 

(δεν ήταν και τόσο δύσκολο εδώ που τα λέμε... Ένας τύπος πχ έψαχνε το Smoke on the water και τραγουδούσε το θεοκλάσικο riff "του του τουυυυυυ, του του τουρουυυυυυ" :lol: :lol:)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αναγνώρισα 2, αλλά και τα 2 τα παίζανε στο περίπου με κιθάρα, τα περισσότερα που ήταν με φωνή δεν τα καταλάβαινα/ήξερα...

Το γαμάτο ήταν οτι το ένα (Prokofiev - Romeo & Juliet) το είχα βρει ακριβώς έτσι κι εγώ, το είχα παίξει περίπου όπως αυτός (με 2 ίδια λάθη κιόλας γιατί πέφτουνε πάνω σε ένα αρπέζ που νόμιζα(με) οτι ακολουθούσε εκει το κομμάτι) το έστειλα σε ένα φόρουμ και μου είπανε.... What goes around comes around.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου