Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο www.thomann.de


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαγκες καλησπερα, νεος στο site και ειπα να ρωτησω....αν και δεν ξερω αν υπαρχει παρομοιο θεμα.

 

Λεω να παραγγειλω την παρακατω κιθαρα απο το site,αλλα καθ' οτι στο internet γινονται πολλα το σκεφτομαι.

 

http://www.thomann.de/gr/epiphone_sg400_ch.htm

 

Εχει παρει κανεις κατι απο το συγκεκριμενο σαιτ?Πιστωτικη ετσι κι αλλιως δεν εχω, οποτε λεω να πληρωσω μεσω τραπεζας,δλδ να βαλω λεφτα σε λογαριασμο δικο τους.Αλλα προφανως τα λεφτα τα δινεις μπροστα...και εχω τις φοβιες μου!Ξερει κανεις αν μπορεις να πληρωσεις μεσω χρεωστικης καρτας(δλδ προπληρωμενη καρτα απο τραπεζα απο οπου σου αφαιρουν το ποσο)?

 

Να σημειωσω επισης οτι η συγκεκριμενη κιθαρα αστην Αθηνα κοστιζει 420Ε, ενω απο το σαιτ 310...δλδ 110Ε κατω,και επειδη κοστιζει πανω απο 300, δεν σου χρεωνουν και μεταφορικα απ οτι λενε....αρα συμφερει αρκετα!

 

Αν γνωριζει κανεις κατι ας βοηθησει.

It's a long way to the top....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πιστεύω ότι πολλοί από το noiz θα συμφωνήσουν ότι το συγκεκριμένο μαγαζί είναι αξιόπιστο.

Θα σου έλεγα να αποφύγεις τις τράπεζες γιατί μπορεί να στο τέλος να καταλήξεις να πληρώσεις διάφορα κερατιάτικα σε αυτές από το πουθενά.

Αν δεν έχεις όπως λες δική σου πιστωτική θα πρότεινα να βρεις κάποιον γνωστό σου που έχει και να κάνεις τη δουλειά σου μέσω αυτού.

Για χρεωστική δεν ξέρω, αλλά δεν χάνεις τίποτα να τους στείλεις ένα mail.

Είναι πολύ εξυπηρετικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ευχαριστω..να ρωτησω και κατι αλλο...το mail που σου δινοθνε παει σε καποιον ξενο η σε αντιπροσωπο εδω στην Ελλαδα?Εννοω οτι με βολευει καλυτερα να συννενοηθω στα Ελληνικα.

 

Επισης η παραδοση ξερετε αν γινεται εντος 4-5 ημερων που λενε ή αργουν κανα δυο βδομαδες?

It's a long way to the top....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε λιιιιιιιγο στο φορούμ........

 

1 συμβουλή. Αν πεις σε κάποιον Έλληνα για τον θωμά, μάλλον θα σε κυνηγήσει με κανά μπαλτά.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι το email πηγαινει σε αυτους. Δεν εχουν dealer στην Ελλαδα.

 

Μπορεις παρολαυτα να ζητησεις στο email σου να μιλησεις με εναν απο τους πωλητες που ειναι Ελληνας!

 

Η παραδοση δεν εξαρταται μονο απο αυτους αλλα απο αρκετους παραγοντες. Νομιζω 4-7 ημερες ειναι το πιο πιθανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρει κανεις κατι απο το συγκεκριμενο σαιτ?

 

;D

Φυσικά... ΠΟλλές φορές, πάντα έκανε 3-4 μέρες να μου έρθουν στην πόρτα τα πράγματα, εκτός απο Χρισοτυγεννα που έκανε 10 λόγω γιορτών.

Ειναι ασφαλέστατο και υπάρχει και τηλέφωνο επικοινωνίας με Ελληνα που δουλεύει εκεί ώστε να συννενοήσε για όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουγα τα καλυτερα για το thomann εκανα την πρωτη μου αγορα πριν ενα μηνα ολα ΑΨΟΓΑ,,, μα ολα

 

Prosopiko Tel: 0049-9546-9223-538                       

George Angelopoulos

 

το παραπανω τηλεφωνο ειναι το πρωσοπικο του ΕΛΛΗΝΑ πωλητη στο thomann αυτος θα αναλαβει και την παραγγελια σου οπως και ολες προς Ελλαδα, καλεις και ρωτας οτι θες στα Ελληνικα φυσικα και ειναι πραγματικα πολυ εξυπηρετικος.

και mail να στειλεις προς George Angelopoulos θα σου απαντηση στα Ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου