Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο www.thomann.de


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβως οπως τα λες ειναι. Ετσι γινεται!

 

Ολο το φορουμ εχει αγορασει απο αυτο το site.

Αφοβα!

 

Μα όλο το forum....

http://sfyraki.blogspot.com/ - Tom Still Waits
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 11 μήνες αργότερα...

εγώ έκανα μια παραγγελία γύρω στα 1100ευρώ και το μόνο που πλήρωσα παραπάνω ήταν 17 ευρώ λόγω της μεταφοράς των χρημάτων απ΄την Εθνική Τράπεζα...είναι άψογοι στην εξυπηρέτηση τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Πήρα κάτι πραγματάκια απο thomann και πληρωσα μέσω εμβάσματος. Στο customer centre

της σελίδας γράφει οτι πήραν τα λεφτά στις 19.03.09. Μου έστειλαν μήνυμα στο κιν. στις

24 Μαρτίου ότι η παραγγελία έφυγε. Τους στέλνω mail 30 του μήνα για να μου πουν το

courier που συνεργάζονται και τον αριθμό που χρειάζεται για να μπορώ να κανω trace την παραγγελία.

Δεν πήρα απάντηση...Τους ξαναστέλνω mail 31.03 με την ίδια ερώτηση και αν ξέρουν

πόσο καίρο παίρνει περίπου να έρθουν τα πράγματα... και πάλι τίποτα...

Δεν με ενοχλεί τόσο πολύ που δεν ξέρω το courier ή τον αριθμό για να κάνω trace την παραγγελία ούτε ανησυχώ για το αν θα έρθουν τα πράγματα γιατί είναι επαγγελματίες.

Περίμενα τουλάχιστον όμως μια υποτυπωδη απάντηση...και αυτό για να  λέμε και τα αρνητικά.

 

ΥΓ.Ξέρει κανείς αν ο Αγγελόπουλος εργάζεται ακόμα στο Thomann διότι δεν με εξυπηρέτησε εκείνος.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπεις στο site του Thomann κανοντας log on θα βρεις ολα αυτα τα στοιχεια που ζητας στην παραγγελια σου (κατω-κατω).

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Nαι το γνωρίζω.Απο εκεί είδα πότε παρέλαβαν τα χρήματα,όπως επίσης εκεί μου έστειλαν και ένα invoice receipt pdf με όλες τις πληροφορίες για τιν αγορά μου,αλλά πουθενά δεν αναφέρεται καποια πληροφορία σχετικά με το courier

εκτός απο ενα νουμερο AOM FPA. Nr.: Στο mail τους ρώτησα αν αυτό είναι το νούμερο και αν ναι,με ποιο

coυrier να ερθω σε επαφή...Τέσπα το θέμα είναι ότι δεν απαντούν "άσχετα" με το ποια θα είναι η απάντηση.

 

Κάτι ακόμα.Σε παλαιότερες παραγγελειες εγραφαν στο customer centre τον αριθμό των δεμάτων που θα παραλάμβανα όπως επίσης και τι θα περιέχει το κάθε δέμα ξεχωριστά...αυτη τη φορά τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πατησεις "details" στη παραγγελια σου θα δεις κατω κατω το tracking nr με αυτη τη μορφη

 

Parcel shipped (xxxkg by Post/DHL International)

contents:

 

parcel number: 12 ψηφια

 

θα βαλεις αυτα τα ψηφια στο search εδω www.dhl.de & θα δεις που ειναι το πακετο σου.εναλλακτικα μπορεις να παρεις και τις ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ με τον κωδικο αυτο (λεγοντας τους οτι ειναι DHL) 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω πουθενά τα δέματα..

 

Αυτή είναι η τωρινή παραγγελεία

thomann1.jpg

 

Παλαιότερη παραγγελεία

thomann2.jpg

 

Τσέκαρα το pdf της παλιας παραγγ.χάρη στη βοηθειά σου και επιτέλους καταλαβα ποια είναι η courier εταιρία.

pdf1.jpg

καινούργια

pdf2.jpg

 

Ευχαριστώ superfunk!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου