Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο www.thomann.de


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει ακόμα αυτός ο George Angelopoulos γιατί έχω πάρει 6-7 τηλέφωνα και ενώ χτυπάει...δείχνει να το σηκώνει κάποιος και μετά να υπάρχει πρόβλημα γιατί εγώ δεν τον ακούω......στα τόσα τηλέφωνα ένα"hello"άκουσα,ανταπέδωσα αλλά μετά πάλι χάθηκε.

 

Μήπως υπάρχει κάποιο άλλο τηλ. έλληνα ? Μήπως έχετε κάποιο e-mail στο οποίο μπορώ να ρωτήσω αυτό που θέλω στα ελληνικά ?

 

Ας ρωτήσω και 'σας που σίγουρα θα ξέρετε.Χτες έκανα πρώτη φορά παραγγελία από το thomann.Έβαλα τα στοιχεία μου κανονικά και επέλεξα να πληρώσω με κατάθεση στην τράπεζα,απ'ότι κατάλαβα θα μου έστελναν τον αριθμό ενός δικού τους λογαριασμού τράπεζας για να κάνω κατάθεση τα χρήματα εκεί(και αυτό θέλω να συνεχίζω να πιστεύω),επέλεξα αυτό γιατί μου φάνηκε ο μόνος τρόπος με τον οποίο δεν θα είχα επιπλέον έξοδα με τις τράπεζες.

 

Αφού έκανα την παραγγελία και μου έβγαλε κάτι σαν απόδειξη μου έστειλαν ένα e-mail ότι πρέπει να περιμένω να εγκριθεί η παραγγελία και να μου στείλουν τον αριθμό από τον λογαριασμό τους στην τράπεζα,έτσι κατάλαβα τουλάχιστον.Αυτό είπαν ότι συνήθως γίνεται το πρωί της επόμενης μέρας.Το πρωί(σχεδόν μεσημέρι)της επόμενης μέρας είναι τώρα και ακόμα να μου στείλουν τον αριθμό από τον λογαριασμό τους στην τράπεζα....

 

Το μόνο που έχω να κάνω είναι να περιμένω(νομίζω),καμιά άλλη συμβουλή.....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου