Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο www.thomann.de


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Την κιθαρα αυτη μπορεις να την βρες στην Ελλάδα γύρω

  στα 350€.Ψαξε  ;).

 

Μολις γυρισα απο μια τσαρκα στο κεντρο της Αθηνας.

Ρωτησα σε 3 μαγαζια...δε θα πω ποια....

1ο - 499 Ε

2ο - 420Ε

3ο - 320Ε !!!!!!!

 

Ο τριτος μου ειπε οτι θα την παραγγειλει και οτι ερχεται σε μια βδομαδα περιπου...κι απ οτι καταλαβα...μαλλον απο Τομαν θα την επερνε!

 

Αλλα και παλι θα την παραγγειλω μονος μου απο τομαν, γιατι θελω να παρω κι αλλα αξεσουαρ, μαζι και χορδες...τα οποια αν τα παραγγειλω αλλη φορα θα μου χρεωσουν και 20Ε τα μεταφορικα!

 

Αυτο που λεει, οτι πανω απο 299 Ε παραγγελια δε σου χρεωνει μεταφορικα ισχυ στανταρ?

It's a long way to the top....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτο που λεει, οτι πανω απο 299 Ε παραγγελια δε σου χρεωνει μεταφορικα ισχυ στανταρ?

 

Όχι, είναι κουτοπονηριά των Γερμανών για να σε πιάσουν κορόιδο.

 

Φυσικά και ισχύει...

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στάνταρ.

Πάντως (τελείως φιλικά, έτσι!!!), με ένα πολύ απλό search θα έπαιρνες πολύ περισσότερες απαντήσεις από αυτές που χρειάζεσαι!!

Παίζει να είναι στο top-3 των πιο πολυσυζητημένων θεμάτων του φόρουμ!!!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τριτος μου ειπε οτι θα την παραγγειλει και οτι ερχεται σε μια βδομαδα περιπου...κι απ οτι καταλαβα...μαλλον απο Τομαν θα την επερνε!

κανεις πλακα ετσι?? :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τριτος μου ειπε οτι θα την παραγγειλει και οτι ερχεται σε μια βδομαδα περιπου...κι απ οτι καταλαβα...μαλλον απο Τομαν θα την επερνε!

κανεις πλακα ετσι?? :)

 

Ναι ρε φίλε δεν παίζει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρ'την από ελλάδα πάντως ρε συ αν πρόκειται για μικρή διαφορά, αυτή είναι η γνώμη μου. Δηλαδή άμα είναι για κανα 20ρικο μην το σκέφτεσαι.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τριτος μου ειπε οτι θα την παραγγειλει και οτι ερχεται σε μια βδομαδα περιπου...κι απ οτι καταλαβα...μαλλον απο Τομαν θα την επερνε!

κανεις πλακα ετσι?? :)

 

Οχι δεν κανω καθολου πλακα...Μου ειπε συγκεκριμενα...Θα την παραγγειλω και θα την εχω σε μια βδομαδα.Και για να μου πει και την τιμη εψαξε στο pc...και του κανει ενας φιλος του που ηταν εκει εκεινη τη στιγμη....."ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΜΠΗΚΕΣ????""""....τι να εννουσε αραγε?

 

Το συγκεκριμενο μαγαζι παντα το ειχα σε υποληψη,γιατι για οτι και να ειχα ρωτησει μου ελεγε παντα καλυτερες τιμες απο αλλους!

 

Και επειδη νομιζω αξιζει να τα προβαλουμε κατι τετοια...το μονο που θα πω είναι οτι βρισκεται στην Εμ Μπενακη απεναντι ακριβως απο τον Καγμακη.

 

Κι οποιος εχει τις αμφιβολιες του δεν εχει παρα να παει να ρωτησει σε τρια μαγαζια στην Αθηνα για την Epiphone G-400, και να ρωτησει και στο συγκεκριμενο μαγαζι...

It's a long way to the top....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

 

Και επειδη νομιζω αξιζει να τα προβαλουμε κατι τετοια...το μονο που θα πω είναι οτι βρισκεται στην Εμ Μπενακη απεναντι ακριβως απο τον Καγμακη.

 

Lol! Και εγω εκει παω...Τhank God for that shop  ;D.

Satisfied Digitech RP500 User!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τριτος μου ειπε οτι θα την παραγγειλει και οτι ερχεται σε μια βδομαδα περιπου...κι απ οτι καταλαβα...μαλλον απο Τομαν θα την επερνε!

κανεις πλακα ετσι?? :)

 

Οχι δεν κανω καθολου πλακα...Μου ειπε συγκεκριμενα...Θα την παραγγειλω και θα την εχω σε μια βδομαδα.Και για να μου πει και την τιμη εψαξε στο pc...και του κανει ενας φιλος του που ηταν εκει εκεινη τη στιγμη....."ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΜΠΗΚΕΣ????""""....τι να εννουσε αραγε?

 

Το συγκεκριμενο μαγαζι παντα το ειχα σε υποληψη,γιατι για οτι και να ειχα ρωτησει μου ελεγε παντα καλυτερες τιμες απο αλλους!

 

Και επειδη νομιζω αξιζει να τα προβαλουμε κατι τετοια...το μονο που θα πω είναι οτι βρισκεται στην Εμ Μπενακη απεναντι ακριβως απο τον Καγμακη.

 

Κι οποιος εχει τις αμφιβολιες του δεν εχει παρα να παει να ρωτησει σε τρια μαγαζια στην Αθηνα για την Epiphone G-400, και να ρωτησει και στο συγκεκριμενο μαγαζι...

 

πάντως αυτο δεν είναι απόδειξη οτι θα την παραγγελνε απο το thomann.  ;)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου