Προς το περιεχόμενο

Summer 2006


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επισης απο σημερα το απογευμα θα εχω ετοιμο και ενα λινκ στο uploading.com οπου θα περιεχει το βιντεο σε αρχειο με επεκταση .mpeg 2..μεγεθους 65Mb..σε αρκετα καλη ποιοτητα!!!

 

Θα το ποσταρω το βραδυ..... :D :D :D

 

 

Kατοπιν θα ανεβασω και ενα αλλο βιντεο στο You Tube ιδιου περιεχομενου με το Summer..αλλα χρονολογιας 2002...το εχουν ηδη δει αρκετοι...απο οσο θυμαμαι.....

 

Α ρε Νταιανα.... :D :D :D :D :D

 

 

To 3o ειναι ηδη στα σκαρια....πολυ ακραιο!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως καλό το βιντεάκι αντωνάκη' date=' ΑΛΛΑ έχει 2 μεγάλου μεγέθους παραλήψεις:

 

WHERE ARE THE BOOBS MAN?

 

 

Λοιπον...εδω θες αναλυση εσυ.....

 

1. Zουμε σε μια χωρα οπου oi πιθανοτητες να δεις τοπλες η φουσκωτα σιλικοντα β....α σαν της Παμελας εποχης Baywatch....ειναι απειροελαχιστες

 

2.Τα περισοτερα μαγιο..δεν αναδεικνυουν το στηθος..και αν το κανουν ειναι εντελως fake..αλλωστε οι ελληνιδες δεν φημιζονται για το στηθος του

 

3.Ενα κωλ...ι ειναι παντα πιο εκτεθειμενο και ακαλυπτο....

 

4.Καθε γυναικα δεν εχει γνωση το τι κινησεις κανει ο πισινος της..

 

5.Το μαγιο δεν αφηνει τα στηθη να κινουνται αρα μειωνει τηνενταση, την δραση

 

6.Ειναι πιο ευκολο για εμας και την καμερα τα πισινα πλανα..αλλιως για εμπροσθια πλανα θα επρεπε να ζηταγαμε και την αδεια της εκαστοτε νεαρας..πραγμα δυσκολο.....

 

7.Ο Κ...ος ερχεται υποσηνειδητα σε αντιθεση με τα σεξουαλικα ταμπου μας...που πηγαζουν κυριως απο θρησκευτικες/ορθοδοξες νοοτροπιες...ειναι λοιπον μια κινηση απελευθερωσης των εσωτερικων μας ψυχαναγκασμων..για να μην καταληξοπυμε σε νευρωση....

 

8.Σε αγαπω...

 

9.Θα μαθεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Zουμε σε μια χωρα οπου oi πιθανοτητες να δεις τοπλες η φουσκωτα σιλικοντα β....α σαν της Παμελας εποχης Baywatch....ειναι απειροελαχιστες

 

Μάλλον χρειάζεται να αγοράσεις κι εσύ από εκείνα τα μαγικά πολύχρωμα κολιέ και να τα μοιράζεις με το ...γνωστό αντάλλαγμα...

 

 

Ελλάδα είσαι πολύ πίσω...

τάδε έφη Antouan

 

 

:lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8.Σε αγαπω...

 

Εγώ να δεις...

 

9.Θα μαθεις.....

 

Έματα, έματα! (βλέπε γνωστό ανέκδοτο με γύφτισσα)...

 

ΑΛΛΑ:

 

τα βυζιά δεν είναι ανάγκη να είναι (πολύ) μεγάλα... αρκεί να συμπεριφέρονται πρόστυχα... νομίζω;;;

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, χαμπάρι δεν είχα πάρει για το thread αυτό!!!!

Αλλά μου γκρίνιαξε λίγο ο Antouan και... την άκουσα κι εγώ!! :lol: :lol:

 

 

Λοιπόν:

 

1. Ευχαριστώ για την αφιέρωση! Ευτυχώς που υπάρχουν κάτι τέτοιες... κοινωνικές πρωτοβουλίες και μου αφιερώνουν κι εμένανΕ!! :lol:

2. Αντώνη, ότι είσαι άρρωστος το ξέραμε. Ότι είσαι θαρραλέος άρρωστος, τώρα το μάθαμε!!

3. Το καλύτερο το άφησες -δικαίως- για το τέλος. Το σαγόνι μου πονάει ακόμα από το πέσιμο...

4. Θέλω κι εγώ μια τέτοια θεία!!!! :twisted: :twisted:

5. Ερώτηση κρίσης: Στην τελευταία δεσποινίδα (που μου χτύπησε το σαγόνι ντε!), το "φάντασμα" που βγαίνει στα δεξιά και μας παρακινεί να "κοιτάξουμε", έχει σίγουρα τον αντίχειρα προτεταμένο?? Γιατί αλλιώς... Χε Χε...... :lol: :lol: :lol:

 

 

By the way, δεν κάνεις κανένα site κατά τη φιλοσοφία Mike's Apartment? Μπορείς να το πεις Antouan's vespa! :lol: :lol: :lol:

Θα έχει όλο βίντεο με ΔΙΚΑΒΑΛΑ!!!!!!!!!

 

Ε? :D

 

Θενξ Απόστολε Αντώνιε. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά' date=' χαμπάρι δεν είχα πάρει για το thread αυτό!!!!

Αλλά μου γκρίνιαξε λίγο ο Antouan και... την άκουσα κι εγώ!! :lol: :lol:

 

 

Λοιπόν:

 

1. Ευχαριστώ για την αφιέρωση! Ευτυχώς που υπάρχουν κάτι τέτοιες... κοινωνικές πρωτοβουλίες και μου αφιερώνουν κι εμένανΕ!! :lol:

2. Αντώνη, ότι είσαι άρρωστος το ξέραμε. Ότι είσαι θαρραλέος άρρωστος, τώρα το μάθαμε!!

3. Το καλύτερο το άφησες -δικαίως- για το τέλος. Το σαγόνι μου πονάει ακόμα από το πέσιμο...

4. Θέλω κι εγώ μια τέτοια θεία!!!! :twisted: :twisted:

5. Ερώτηση κρίσης: Στην τελευταία δεσποινίδα (που μου χτύπησε το σαγόνι ντε!), [b']το "φάντασμα" που βγαίνει στα δεξιά και μας παρακινεί να "κοιτάξουμε", έχει σίγουρα τον αντίχειρα προτεταμένο?? Γιατί αλλιώς[/b]... Χε Χε...... :lol: :lol: :lol:

 

 

By the way, δεν κάνεις κανένα site κατά τη φιλοσοφία Mike's Apartment? Μπορείς να το πεις Antouan's vespa! :lol: :lol: :lol:

Θα έχει όλο βίντεο με ΔΙΚΑΒΑΛΑ!!!!!!!!!

 

Ε? :D

 

Θενξ Απόστολε Αντώνιε. :wink:

 

To φαντασμα αυτο ειμαι εγω...και οχι..δεν σε παρακινει να κοιταξεις!!!!

Το πρωτο φαντασμα ειναι αλλο παλικαρι .... συνονοματος..και συνανωμαλος!!!!!!

Καλη η σκεψη για το site....θα το δουλεψω φιλε.... :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

antouan μου τι να σου πω εισαι μεγαλο οργιο... :lol: :lol:

καταρχην σε ευχαριστω για το ..υλικο που εδωσες στην φαντασια μου και θα μου χρησιμευσει για να κοιμαμαι πιο..γρηγορα αλλα εχω και ενα παραπονο..ρε μ@λ@κ@ δεν εβαλες και τον κ@λο απο κανα 15χρονο(και κατω) για εμας... :cry:

 

υ.γ.γινεται να υπαρχει πιο τελειος κωλος απο τον τελευταιο...; 8O 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

antouan μου τι να σου πω εισαι μεγαλο οργιο... :lol: :lol:

καταρχην σε ευχαριστω για το ..υλικο που εδωσες στην φαντασια μου και θα μου χρησιμευσει για να κοιμαμαι πιο..γρηγορα αλλα εχω και ενα παραπονο..ρε μ@λ@κ@ δεν εβαλες και τον κ@λο απο κανα 15χρονο(και κατω) για εμας... :cry:

 

υ.γ.γινεται να υπαρχει πιο τελειος κωλος απο τον τελευταιο...; 8O 8O

 

Taki μωρο μου.....τα καλυτερα ερχονται......περιμενε και θα δεις....!!!!

 

Χαιρομαι που δινω τροφη στην φαντασια σου............. :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου